Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

fata si spate /discuri de frana + placute KS70452, si inca o intrebare, momentan am pe spate discuri normale nu ventilate, se poate face conversia fara sa mai schimb ceva ?

nu se poate face conversia doar schimband discurile ,nu iti intra .trebuie sa schimbi si suportul de etrier.

mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

vreau sa aflu cat ma costa scutul e plastic de la motor sa stiu daca sa-l fac pe casco ca am fraciza sau sa-l fac din banii mei

cod piesa 51717039440

si 51718216580

 

Multumesc

51717039440 810lei,dar este si pe producator la aprox 250lei

51718216580 86lei

 

Salut

mi-ai promis ca te interesezi de ulei pt diferential pt 316 07/94 serie sasiu fl38090.

Mersi

nu pot sa-ti aduc la pret mai bun ca la reprezentanta deocamdata;dute acolo:( sau ma rog dc imi iei butoi de 60 litri:) se poate

Link to comment
Share on other sites

sal

inteleg putin mai greu <_< spune-mi cat fac placutele si cat fac discurile fata/spate

mersi :)

Link to comment
Share on other sites

sal

inteleg putin mai greu <_< spune-mi cat fac placutele si cat fac discurile fata/spate

mersi :)

discuri fata:290lei set de 2 discuri/delphi sau 195lei/buc/ate sau 185lei/buc/trw

placute fata:80lei/qwp;120/delphi sau 150lei/trw

 

discuri spate pline:175lei/bucata/trw

placute frana spate: 130lei/trw sau 60lei/qwp

totalul ti-l faci in functie de ce producator alegi pt fiecare componenta;preturile sunt mai sus

Link to comment
Share on other sites

salut dan!

spune-mi si mie te rog ce preturi ai pentru:

 

1. caseta directie (producator)

2. tyre mobility set - cod 71100415035 (e kit-ul pentru roti runflat care imi lipseste)

3. owner manual - cod engleza 01410159496 (nu am gasit cod pentru limba romana, care ar fi de preferat)

 

am seria PV02075 la masina din semnatura

 

merci anticipat

Link to comment
Share on other sites

filtru ulei

filtru aer

filtru combustibil

filtru polen

senzor de temperatura exterioara ----------------------KS70450

SCUZE CA TE STRESEZ <_< VIN-UL ASTA E VALABIL SI PT CE TI-AM SCRIS IN POSTURILE DE MAI SUS (PLACUTE SI DISCURI DE FRANA) :)

Link to comment
Share on other sites

Nota 10 pentru serviciile oferite de Dan :) Am cumparat consumabile ( necunoscator fiind ) cu ajutorul si recomandarile lui..tin sa precizez ca eu sint din Buc el din Cluj nu ne cunoastem personal deci nu am itneres sa-i fac reclama.Respect <_< Edited by PityWPN
Link to comment
Share on other sites

Salut un pret te rog pentru :

 

 

 

PREHEATING CONTROL UNIT 12217801200 sau 12217786821 ( nu stiu care e valabil, sunt date amandoua, doar ca la al doilea zice ended in 2005, deci nu se mai fabrica? :bashwall: )

corect,al 2lea nu se mai fabrica ;pret pt 12217801200 350lei/original

 

salut dan!

spune-mi si mie te rog ce preturi ai pentru:

 

1. caseta directie (producator)

2. tyre mobility set - cod 71100415035 (e kit-ul pentru roti runflat care imi lipseste)

3. owner manual - cod engleza 01410159496 (nu am gasit cod pentru limba romana, care ar fi de preferat)

 

am seria PV02075 la masina din semnatura

 

merci anticipat

71100415035 400lei

01410159496 106lei nu gasesc nici eu pe romana;o sa revin la caseta

 

 

filtru ulei

filtru aer

filtru combustibil

filtru polen

senzor de temperatura exterioara ----------------------KS70450

SCUZE CA TE STRESEZ <_< VIN-UL ASTA E VALABIL SI PT CE TI-AM SCRIS IN POSTURILE DE MAI SUS (PLACUTE SI DISCURI DE FRANA) :)

FILTRU AER (MANN FILTER) 75lei

FILTRU ULEI (MANN FILTER);25lei

f polen carbon 100 lei /purflux

FILTRU COMBUSTIBIL (MANN FILTER) 220lei sau 190lei/purflux

senzor de temperatura exterioara 115lei/original sau 100 lei/Febi

ulei bmw 5w30 42lei/litru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.