Jump to content

Noul X3


strutu

Recommended Posts

Avertisment !

Vad ca tu nu ai nimic de zis, ci doar pui link-uri catre alte site-uri. Ceea ce inseamna ca vrei sa faci reclama, lucru interzis.

Daca ai ceva de zis o zici aici, nu dai linkuri si toate, culmea catre acelasi site !

 

Nu este permisa publicarea abuziva sau fara motiv a legaturilor spre alte situri sau forumuri.

 

Iti voi sterge toate posturile de reclama. Orice continuare va fi sanctionata !

Link to comment
Share on other sites

Avertisment !

Vad ca tu nu ai nimic de zis, ci doar pui link-uri catre alte site-uri. Ceea ce inseamna ca vrei sa faci reclama, lucru interzis.

Daca ai ceva de zis o zici aici, nu dai linkuri si toate, culmea catre acelasi site !

 

Nu este permisa publicarea abuziva sau fara motiv a legaturilor spre alte situri sau forumuri.

 

Iti voi sterge toate posturile de reclama. Orice continuare va fi sanctionata !

Cred ca tu ai o problema baiatule,in primul rand uitate ma bine si vezi ce sectiune e asta , este sectiunea STIRI daca nu ai observat;nu confunda stirile cu reclama sunt doua lucruri complet diferite, nu am timp acum sa-ti explic poate alta data.In al 2-lea rand daca te uiti in sectiunea STIRI osa vezi ca nu sunt singurul care a postat din acelasi loc mai multe articole,eu am vrut doar sa aduc la cunostinta unele noutati despre un lucru comun pe forumul asta sau trebuie sa cer voie sa postez pe forum??Nu stiu ce ai vrut tu sa-mi demonstrezi tu mai devreme dar credema ca nu ti-a reusit si sper sa se sesizeze cineva mai competent ca tine ca sa nu mai existe probleme de genul asta.

P.S. Sper sa-mi deblochezi contul si sa-ti recunosti greseala!Respect

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.