Jump to content

Vand E46 318i 118 CP


mik15

Recommended Posts

Ai dat-o?Ce-ti iei in locul ei?Cati km a mai facut "micutza"?:)

inca nu am dat-o, urmeaza sa o dau probabil luna aceasta dupa cum am stabilit cu cumparatorul. As vrea sa imi iau un 325i sau chiar un 330i, mai intai sa vad ce gasesc conform bugetului asta de criza :lol: . Acum are in jur 147700 km.

da-mi un PM in caz ca se razgandeste actualul cumparator :)

 

inca de vanzare!

UP! de vanzare sau schimb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
vreau sa-ti fac si eu o propunere,dar te rog nu mio lua in nume de rau cum au mai facut altii. daca dai interioru si iti dau eu altul inapoi. ms si bafta la vanzare

ce interior ai? de curiozitate...

 

Cam cat ai vrea diferenta la un schimb cu E36? 318i 11.94 E2 modelul pe lant,AC,trapa electrica,stare estetica si tehnica buna,inmatriculata,geamuri elec. fata,gri metalizat.

mai intai sa vedem niste poze cu a ta, ti-am dat pm cu adresa mea de email.

Link to comment
Share on other sites

Are un pret incredibil de mic , eu nu as vindeo la banii astia doar asa ca sa ma scap de ea . Cu preturile din RO e bataie de joc . Masina e frumoasa si intretinuta , mai bine o pastrezi . Bafta la vanzare !

mersi, acceasi parere am si eu despre masina ta, nu ma grabesc sa o dau, nu sunt constrans, as vrea doar sa incerc si alta motorizare, cam asta e motivul pentru care vreau s-o dau. :)

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Prima poza este mai veche,celelalte 2 sunt mai recente,masina o am de aproximativ 2ani,,nu tin neaparat sa fac schimbul.. dar daca e o ocazie si ne convine e posibil.. te-am intrebat pe forum si vreau sa vb aici,nu intru prea des,deci daca te intereseaza astept un raspuns referitor la diferenta de bani.. numai bine.
Link to comment
Share on other sites

Prima poza este mai veche,celelalte 2 sunt mai recente,masina o am de aproximativ 2ani,,nu tin neaparat sa fac schimbul.. dar daca e o ocazie si ne convine e posibil.. te-am intrebat pe forum si vreau sa vb aici,nu intru prea des,deci daca te intereseaza astept un raspuns referitor la diferenta de bani.. numai bine.

si poezele unde le-ai pus? Ca diferenta de bani 4000EUR.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
UP! 5900-urgent, am gasit alta si as vrea sa o iau.

ce ai gasit daca nu sunt prea indiscret :) ?

....nici nu ai sa crezi, am vazut un Logan la banii astia, belea nene masina, are si 2 geamuri electrice...ce sa mai, m-a luat capul dom'le :),

Link to comment
Share on other sites

UP! 5900-urgent, am gasit alta si as vrea sa o iau.

ce ai gasit daca nu sunt prea indiscret :) ?

....nici nu ai sa crezi, am vazut un Logan la banii astia, belea nene masina, are si 2 geamuri electrice...ce sa mai, m-a luat capul dom'le :),

 

 

ia-l repede pana nu il iau altii...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ai vandut masina? cati km mai are? aia cu loganul e o gluma, nu-i asa?

normal ca era o gluma :), acum are aproape 161k km. Tocmai i-am schimbat bieletele antiruliu spate-fata, bucsele de la bara stabilizatoare de pe spate si vasul de expansiune care a crapat, am pus unul nou de la user-ul grozadan. Urmeaza schimbul de ulei si filtre in curand. Pretul revine la cel de dinainte, adica de 6300 euro negociabil, intrucat motivul pentru care coborasem pretul nu mai este de actualitate.

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.