Jump to content

BMW Vechi 90-94


CrazyB

Recommended Posts

Guest poleposition
Baieti am gasit la 4000 un 316 din 97 cu 140 mii km. Masina arata super bine DAR este lovita pe partea dreapta, o sa pun si poze sa va faceti o idee de cum se prezinta masina si sa vedeti unde este lovita.

 

Spuneti-mi si mie daca isi merita banii. Si in ce bani mar duce reparatia pe partea dreapta. M-am gandit sa ma duc eu sa-mi aduc dar tot la fel ma gandesc ca la timpu si banii care ii pierd cu drumu cam tot pe aici ma duce.

 

post-12836-1222538284_thumb.jpg post-12836-1222538290_thumb.jpg post-12836-1222538301_thumb.jpg post-12836-1222538295_thumb.jpg

 

Voi ce ziceti de pret ? Reparatia cat ma mai duce ?

 

este foarte scump, are Blue6 de vanzare un E36 super ok....

 

stai sa caut anuntul.

 

later edit:

 

uite:

 

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=41485

Link to comment
Share on other sites

Baieti am gasit la 4000 un 316 din 97 cu 140 mii km. Masina arata super bine DAR este lovita pe partea dreapta, o sa pun si poze sa va faceti o idee de cum se prezinta masina si sa vedeti unde este lovita.

 

Spuneti-mi si mie daca isi merita banii. Si in ce bani mar duce reparatia pe partea dreapta. M-am gandit sa ma duc eu sa-mi aduc dar tot la fel ma gandesc ca la timpu si banii care ii pierd cu drumu cam tot pe aici ma duce.

 

post-12836-1222538284_thumb.jpg post-12836-1222538290_thumb.jpg post-12836-1222538301_thumb.jpg post-12836-1222538295_thumb.jpg

 

Voi ce ziceti de pret ? Reparatia cat ma mai duce ?

la bani astia o poti lua pe a mea si este si inscrisa

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/Anuntu...-Is-203567.html

Link to comment
Share on other sites

Kilometrii n-ar trebui sa te incante decat daca-l iei de la o reprezentanta BMW din Germania in care lucreaza e o proportie covarsitoare de etnici germani. Altfel, ia-ti gandul de la kilometrii. Mergi cu ce masina vrei sa-ti iei si vezi daca merge drept, daca merge bine. Du-o la un mecanic sa o vada.. etc
Link to comment
Share on other sites

@radue36

nu ma intereseaza, daca-mi iau din 93 ma duc afara dupa ea

oricum merci

 

@piovra

cam asa este ...

merci

 

am mai gasit tot un 316 (chiar daca nu este puternica imi place f mult masina), din 94 inmatriculat la 4500

are urmatoarele dotari:

EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE; SERVO-DIRECTIE; AIRBAG SOFER; DUBLU CLIMATRONIC; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

RADIO CD MP3 KENWOOD/6 BOXE/AMPLIFICATOR JBL/SW KENWOOD, CAUCIUCURI NOI, DISCURI + PLACUTE DE FRANA FATA NOI

maine a ramas sa ma duc sa o vad, pretul este negociabil, la asa an ce bani ar face ?

Edited by CrazyB
Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina si arata super rau.

 

Gasisem in schimb tot un 316 din 96 neinmatriculat. Arata bine masina si exterior si interior.

Dar masina sare cand o bag in viteza, mai exact din a`ntaia. Nu am putut sa merg cu masina ca numerele au expiram ca erau de germania rosii. Doar am dat inainte si inapoi cati-va metri.

Pe dispplay km erau afisati cand pe jumata-te cand normal. Aparatul din centru de la care dai drumu la aer nu mergea, nu se aprindea displayu.

 

Aveti idee ce sa aibe cutia de viteze ? Mi-a zis cineva ca sar putea sa fie de la ulei daca face doar cand este rece.

Partea electrica ma gandesc ca se remediaza mai repede.

 

Pana la urma cred ca mai astept inca o luna pana-mi vine un prieten din Grecia care se pricepe si ma duc sa-mi iau de afara. Da numai am rabdare !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.