Jump to content

Cumpar cotiera E46 neagra


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest juststy
aceeasi problema ca tine am avut-o si eu, dar spre deosebire de tine am avut noroc sa gasesc una apropape noua cu 100 euro dupa o luna de cautare. E un accesoriu extrem de cautat, si foarte scump, noua e cam 300 euro iar la mana a-2-a cam 150. Iti dau nr. de tel al baiatului care mi-a facut-o rost, e din Constanta si are un cimitir auto.0720.121420. Multa Bafta ! :)
Link to comment
Share on other sites

aceeasi problema ca tine am avut-o si eu, dar spre deosebire de tine am avut noroc sa gasesc una apropape noua cu 100 euro dupa o luna de cautare. E un accesoriu extrem de cautat, si foarte scump, noua e cam 300 euro iar la mana a-2-a cam 150. Iti dau nr. de tel al baiatului care mi-a facut-o rost, e din Constanta si are un cimitir auto.0720.121420. Multa Bafta ! :)

 

Mersi foarte mult. L-am sunat, am vorbit cu el, si am stabilit k il voi suna peste cateva zile :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.