Jump to content

Cumpar Breloc Seria 3


Recommended Posts

 

Parca era vorba odata ca e 100 ron la AB . ( ori am inteles eu prost ) <_<

 

Si ce daca e 100 la AB... yo am zis ca , cumpar breloc daca are cineva de vanzare sa zica daca nu nu ... Nu ma intereseaza sa te bagi in seama aiurea. prea putin ma intereseaza ca sunt la100 de ron la AB...

 

Astept in continuare oferte.... Mai mult de 90 de RON nu dau....

Link to comment
Share on other sites

Skaff: Andrei ti-a dat un sfat unde sa cauti un asemenea breloc.Nu ai de ce sa reactionezi asa.

 

P.S: La Bavaria din Baneasa vazusem cu 95 de ron.

 

Vad ca aici nu poti cumpara nimic fara sa sara cineva cu gura <_<.... problema e ca nu am ce cauta prin baneasa... otopeni si ma gandeam ca are cineva si s-a plictisit de el.... ca sa ma duc sa il iau din otopeni mai bine ma lipsesc....

Link to comment
Share on other sites

Mi-am luat eu de la BMW Baneasa cu 85 de lei.

 

Ok deci sa inteleg ca mai bine imi fac drum in baneasa.... <_< mc la toti pt raspunsuri si imi cer scuze daca am deranjat lumea cu topicul meu. Se poate inchide.

Link to comment
Share on other sites

ai de ales 3 zone din bucuresti . Preturile sunt aproximativ la fel . Baneasa , Militari , Rahova

 

Nici unu nu e pe langa mine sau macar in drumul meu spre munca si sincer intre orele alea nu prea pot sa ajung pacolo. Oricum cred ca pana la urma o sa ajung in militari mai bine acolo decat in baneasa.... Apropo stau in Berceni :)

 

Skaff: Andrei ti-a dat un sfat unde sa cauti un asemenea breloc.Nu ai de ce sa reactionezi asa.

 

P.S: La Bavaria din Baneasa vazusem cu 95 de ron.

 

Vad ca aici nu poti cumpara nimic fara sa sara cineva cu gura <_< .... problema e ca nu am ce cauta prin baneasa... otopeni si ma gandeam ca are cineva si s-a plictisit de el.... ca sa ma duc sa il iau din otopeni mai bine ma lipsesc....

 

Am eu unul la 75 RON, dar stau in Snagov. Esti interesat ?

 

Si ai si drum prin bucuresti?? ca eu de ajuns acolo nu prea ajung :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.