Jump to content

Intrebare despre E30


angelboy

Recommended Posts

Salve baieti, poate ma ajuta cineva si pe mine.

Am un BMW 320i in 6 linie pe benzina si as vrea sa-l fac turbo motorul, aveti idee daca se poate? si in caz afirmativ si unde sa ma adresez.

Multumesc frumos si bafta

 

la mastertuner, la rabane sunt multi care fac asa ceva, depinde de ceeace vrei sa scoti din el.

Link to comment
Share on other sites

multumes frumos pentru ajutor. doresc ceva pana in 250cp si sa nu fie prea scump adica vreo 2000euro cam am pentru treaba asta or ajunge?

 

 

in principiu iti ajung. kitul turbo este la vreo 1100 euro + mana de lucru la vreo 400 e cam 1500 de restul ori ambreiaj sport, ori evacuare inox si cam asta ar fi fara sa schimbi interne.

Link to comment
Share on other sites

pina in 2000 eurasi iti ia RABANNE sa-ti faca ursu turbo cam cum vrei tu, la cheie. fara sa umble in motor. recomand. omu' serios si stie cu masinile :)

 

 

pai kitul turbo si cu mana de lucru a lui cam acolo ar fi , pe la 2000!

asta am zis si io <_<

Link to comment
Share on other sites

multumesc frumos baieti pentru ajutor. Am vb si eu cu cineva si mi-a recomandat pe cei de la RBN, a zis ca sunt ok. As mai avea 2 intrebari: Al meu URS este cabrio dar nu este electric doar geamurile, aveti idee daca la noi se poate face plafonul electric si cam cat ar costa; si a doua intrebare ar fi: Unde pot sa imbrac si eu in piele tapiteria inclusiv bordul.Va multumesc inca o data pentru ajutor.
Link to comment
Share on other sites

post-25584-1240813318_thumb.jpg poza din fata

post-25584-1240813285_thumb.jpg poza din spate

post-25584-1240813308_thumb.jpg poza din lateral 1

post-25584-1240813298_thumb.jpg poza din lateral 2

 

Astea sunt pozele cu Ursuletul meu, scuze pentru calitate dar nu am avut un aparat si am facut cu telefonul. Sper sa fie ok. Astept inca raspuns la intrebarea mea. Va multumesc

Edited by angelboy
Link to comment
Share on other sites

post-25584-1240813318_thumb.jpg poza din fata

post-25584-1240813285_thumb.jpg poza din spate

post-25584-1240813308_thumb.jpg poza din lateral 1

post-25584-1240813298_thumb.jpg poza din lateral 2

 

Astea sunt pozele cu Ursuletul meu, scuze pentru calitate dar nu am avut un aparat si am facut cu telefonul. Sper sa fie ok. Astept inca raspuns la intrebarea mea. Va multumesc

mai e si electronica vreo 400 euro... fara ea nu se poate <_<. oricum minim 2000 euro te ajunge , dar mai mult ca sigur o sa sari putin de 2000:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.