Jump to content

CUMPAR Bari E39 NEGRE LOVITE!


Recommended Posts

Cumpar <_< Bari E39 FACELIFT NEGRE LOVITE!!! ... rutpte in 2 nu conteaza negre sa fie!!!

 

 

am una cu o usoara zgarietura ....ff fina ...neagra....in un coltishor doar de 2002 facelift...ce pretz esti dispus sa dai pe ea ?

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Pai nu, dar in urma unui astfel de topic se trezeste vreun membru al forumului fara bari M la masina. S-a mai intamplat.
Link to comment
Share on other sites

Posibil , nu te contrazic ..

 

Si jupanul care "cumpara" are o problema de genul "eu am bani , tu n-ai saracule" , i-am scris pe beemvezone ceva la un pret exorbitant la niste faruri de E39 si a inceput cu manelisme d'alea ieftine ..

 

Ar trebui sterse topicurile astea ...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Clar.

 

Unu la mana, sigur e schema pt CASCO sau alta manarie, doi la mana este instigare la furt, mai ales ca zice si el "nu conteaza, rupte-n 2, sparte, lovite..."

Link to comment
Share on other sites

Nici nu trebuie sa te incordezi sa-ti dai seama pentru ce le vrea ...

 

Eu am prieten care lunar face bani de la asigurari fiindca a dat unu peste el cand era cu motocicleta si e tavalita destul cat sa-i dea dauna totala de fiecare data <_< carene / toba / ghidon si nu mai stiu ce si ia cam 80 mil la o schema dinasta ( a facut-o de 2 ori pana acuma )

Link to comment
Share on other sites

bai focsanene, iara ai baut apa cainelui? ... uiti ca ai licitat la farulile alea de care zici pe okazii si mi-ai dat negativ... mai mare dovada de "manelism" nu cred ca puteai sa dai. Daca nu aveai banii aia sa dai pe ele nu te apuci sa-mi comentezi pretul, sa-mi strici licitatia, si sa-mi dai si negativ, manelistule.

 

Dragi tovarasi si prieteni, daca doresc sa cumpar ceva nu o fac cu nici o rea intentie, nici nu m-am gandit vreo clipa ca o sa va dispara barile M de pe masini, furate in miez de noapte de vreun drogat bine inzestrat cu chei si surubelnite, care din intamplare are cont pe bmwclub.

 

daca vreti sa faceti mai multe posturi exista si sectiunea de glume si bancuri.

Edited by Fla
Link to comment
Share on other sites

bai focsanene, iara ai baut apa cainelui? ... uiti ca ai licitat la farulile alea de care zici pe okazii si mi-ai dat negativ...

 

1. Pe okazii nu am licitat la niciun fel de faruri , in special ale tale , si nu ti-am acordat nicun calificativ negativ ( nu am avut discutie pe okazii.ro )

 

2. Nu am vrut sa-ti stric topicul dar astfel de cereri nu-si au rostul aici ( cica a mai disparut una alta de pe masinile "colegilor" .. in fine ) Dupa cum am scris si mai sus caut si eu .. tot pentru "combinatii" fiindca exista portita asta .

Gasesti la dezmembrari de care vrei si ce culori vrei . <_<

 

3. Cautam sa cumpar in timpul ala niste faruri de E39 facelift si am zis si eu acolo un pret mai aproape de realitate , dar tu ( de smecher si avut ce esti ) ai inceput sa faci arogante d'alea ieftine , ca vezi chipurile nu am bani si nu-mi permit d'alea dom'le si deaia iti stric topicu sau ce pusca mea ai mancat acolo :) . Fapt care s-a consumat parca pe bmwclub si nu pe okazii . :bashwall: .

 

Si sper ca ai invatat pana la urma ca Focsani nu este la Vaslui .. ca asa ziceai daca-mi aduc aminte bine .

 

Hai s-o terminam cu circul ca dam in alte porcarii ..

 

Salut

Edited by AndreiVN
Link to comment
Share on other sites

1. am avut o disputa cu cineva pe okazii care mi a zis ca s-a mai luat de mine ca de ce le dau asa scump pe forum, daca te confund imi cer scuze.

2. de cand sunt pe forum, am avut de vanzare niste jante cu cauciucuri, faruri de e39 si alte cateva maruntisuri...

NU a existat un singur topic fara ca BAGACIOSI ca multi de pe aici sa comenteze preturile, si asta am vazut la majoritatea care vor sa vanda sau sa cumpere ceva.

 

Bai oameni buni, mai lasati tastele alea in pace, nu mai tot comentati preturile altora, fiecare e liber sa ceara pe ceva oricat vrea, sa negocieze, sa le dea pe moca, sa dea de pamant cu ele, etc... astea sunt conditiile unui comert sanatos, si numai asa poate sa apara si concurenta (lucru care atrage si scaderea preturilor).

 

Tineti cont ca un forum este facut pentru o comunitate care are aceeasi pasiune ( in cazul nostru, masinile in general si BMW-urile in special), si nu suntem o adunare de gaite care se simte DATOARE sa comenteaze la orice.

Link to comment
Share on other sites

Pai nu, dar in urma unui astfel de topic se trezeste vreun membru al forumului fara bari M la masina. S-a mai intamplat.

 

 

Sigur nu puteai sa aduci un argument mai sanatos? Afirmatia asta ma face sa rad... din ce am citit, esti om serios, dar cu o astfel de logica nu pot sa-ti raspund decat ca m-am taiat dormind pe scari...

Edited by Fla
Link to comment
Share on other sites

2. de cand sunt pe forum, am avut de vanzare niste jante cu cauciucuri, faruri de e39 si alte cateva maruntisuri...

NU a existat un singur topic fara ca BAGACIOSI ca multi de pe aici sa comenteze preturile, si asta am vazut la majoritatea care vor sa vanda sau sa cumpere ceva.

 

Man , nu m-am bagat in seama sa-ti comentez pretul , ti-am facut o oferta mult sub pretul initial . Atat . :)

 

Dupa a inceput circul , ca eram mai multi cu care te "luptai" tu acolo <_<

 

===================

 

Gata ca ne dau astia pauza .

Link to comment
Share on other sites

Bai oameni buni, mai lasati tastele alea in pace, nu mai tot comentati preturile altora, fiecare e liber sa ceara pe ceva oricat vrea, sa negocieze, sa le dea pe moca, sa dea de pamant cu ele, etc... astea sunt conditiile unui comert sanatos, si numai asa poate sa apara si concurenta (lucru care atrage si scaderea preturilor).

Repet, din nou, pentru a nu stiu cata oara. Pe acest forum SUNT permise comentariile la MP, atata vreme cat sunt legate de subiect, adica de calitatea, provenienta sau pretul produsului. Cine vrea sa evite comentariile e liber sa-si mute taraba in alta parte unde e fara comentarii.

 

Deranjanti nu sunt cei ce pun intrebari sau comenteaza pretul, ci acei initiatori de topic care atrag atentia celorlalti useri sa nu mai comenteze sau chestii de genul asta. Nu au absolut niciun drept sa ceara asta si o asemenea atitudine poate duce la sanctionarea respectivului user si stergerea topicului.

 

Oricum acest topic miroase de la o posta a frauda legata de asigurari si va fi inchis. Pe viitor nu vor mai fi tolerate asemenea anunturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.