Jump to content

Cumpar jante pe 16


Recommended Posts

cumpar jante pe 16 fara anvelope deoarece am anvelope 235/50 ZR16.....ofer 200 euro

 

 

astept oferte, va multumesc

 

Bmw E36 sedan

am eu unele pe 16 cu buza lata toate 4 sunt 9j si et 25,una este atinsa la bordura pe margine,jantele sunt super usoare...nu am poze cu ele dar ne putem intalni sa le vezi ,asa este cel mai bine!

Link to comment
Share on other sites

am eu unele pe 16 cu buza lata toate 4 sunt 9j si et 25,una este atinsa la bordura pe margine,jantele sunt super usoare...nu am poze cu ele dar ne putem intalni sa le vezi ,asa este cel mai bine!

 

 

ti-am raspuns pe PM

Link to comment
Share on other sites

 

 

deci nu sunt double spoke 156?......m-am uitat la janta postata de tine si la poza postata de mine si nu vad nicio diferenta.....

urmareste gaurile dintre prezoane(alea mici)

 

156

 

 

ai dreptate este o diferenta intre ele...ale mele sunt exact ca astea de le-ai aratat tu...deci de pe model de masina sunt???........sa inteleg ca merg la mine....si sper sa intre 235/50 zr16 pe ele

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

pai scrie sub poza:

Seria 1

 

 

 

la care dintre ele... ca double spoke 156 sunt de serie 3..eu asa vad...

 

 

 

sa simp[lificam ca am intrat in ceata <_< astea de vreau eu sa le iau de care sunt?... de pe ce serie ...seria 1 sau 3?...si se potrivesc pe e36?

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

astea pe care vrei sa le cumperi sunt style 229 si merg doar pe seria 1.( http://felgenkatalog.auto-treff.com/?felge=2290 )

 

 

mishoo, stiu ca te pricepi foarte bine la jante si anvelope....insa jantlele din poza le-a verificat cumnatul meu acum cateva minute pe un e36 316i motor m43 si au intrat la fix.......acum eu ce sa zic.....am vb cu XXL si mi-a zis ca te pricepi foarte bine iar sorin (cumnatul meu) le-a verificat si merg pe e36......EU CE FAC?.

 

 

 

PRETUL este super bun zic eu: 700 lei....

Link to comment
Share on other sites

astea sunt jantele pe care le-am luat.....am dat 700 de lei pe ele si arata bine, parerea mea.... <_<

 

anul de fabricatie 16.09.2006

 

 

 

atasez cateva poze dupa care se poate inchide,

 

mutumesc...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.