Jump to content

VAND 525d E39 2002


d0ru

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cred ca depinde si mult de dotari, la 4000 iti iei 520i fara prea multe pe el. Daca incepi sa adaugi, jante, xenon, piele, comenzi volan, trapa, etc .. ajungi pe la 7000. Consumul ce sa mai zic, e sigur dublu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nu vreau sa te superi pe mine, insa vei scadea din pret pana pe la 7000, mai bine ai da-o tipului care ti-a zis ca iti da sapte acum, caci piata e in scadere, iar daca nu o vinzi la banii care ii ceri acum, cu siguranta vei scadea mult si nu se va merita sa o vinzi.Este pur parerea mea, masina e foarte frumoasa si dotata, nimic de zis, insa asta e criza la noi...
Link to comment
Share on other sites

Acum o luna imi dadea 7000. Masina-mi place mult deci nu ma vad prea dornic sa scad asa mult din pret. Poate daca as fi in criza de bani, dar inca nu se pune problema, prin urmare o tin pana mi-a conveni. Sau la schimb, sau in rate, sau etc..
Link to comment
Share on other sites

In niciun caz la 2500E dif cu masina ta care-i la 5000E, din care cu siguranta ca vei mai lasa. Ai pm..

Parerea mea ca e o diferenta corecta... Si masini ca a ta se dau la 6-7000 de euro, deci daca e46-le ala e in stare buna, nu vad de ce nu ai lua tot un BMW si o suta de milioane in banca... :)

Link to comment
Share on other sites

Fiecare cere cat vrea. Nu inseamna ca eu trebuie sa o dau cum o da altu la care-i ia banca locuinta daca nu plateste rata. Nu cred ca la 6000 gasesti cu dotari si f buna din punct de vedere tehnic .. nu-i nimeni chiar asa prost. Nu ma incanta 100 milioane sincer.
Link to comment
Share on other sites

Fiecare cere cat vrea. Nu inseamna ca eu trebuie sa o dau cum o da altu la care-i ia banca locuinta daca nu plateste rata. Nu cred ca la 6000 gasesti cu dotari si f buna din punct de vedere tehnic .. nu-i nimeni chiar asa prost. Nu ma incanta 100 milioane sincer.

Da, te inteleg, dar nu e corect nici cat i-ai spus tu ca valoreaza un E46 doar 5000. Intr-adevar se gasesc la 5000, dar conteaza zic eu si cum a fost ingrijit, pe unde a fost rulat, starea tehnica etc., nu crezi? Tu i-ai evaluat masina instant la 5000 numai cand ai auzit despre ce masina este vorba... Sper ca nu m-ai inteles gresit si nu te-ai suparat. Spor la vanzare! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poze facute azi. Maine revin si cu partea 2-a din ele sper sa nu se supere vreun moderator. Spatarul din spate e textil, bancheta piele.. asa am luat-o. Masina se vinde fara mag de cd-uri, a mea e imprumutata de la un prieten.

 

post-7678-1254603767_thumb.jpg post-7678-1254603972_thumb.jpg

post-7678-1254603795_thumb.jpg post-7678-1254603828_thumb.jpg

post-7678-1254603889_thumb.jpg post-7678-1254606146_thumb.jpg

Edited by d0ru
Link to comment
Share on other sites

Masina ta are cel putin 240.000 km si esti al treilea sau al patrulea proprietar! A fost a cuiva din valcea pana sa o iei tu! Si e vai de capu ei cu o bancheta de piele si spatar de material!

 

oameni ca tine nu au ce cauta aici!

Link to comment
Share on other sites

Ai aparut de o luna si imi zici mie ca n-am ce cauta aici? O am de aproape un an si am schimbat o flansa la cardan, placute de frana si uleiul.. din partea mea sa aiba 100000000000 de km la cum merge, eu n-am nicio problema. Si las-o mai moale cu atacurile la persoana.. citeste si regulamentul inainte sa sari cu gura ca s-ar putea sa ai surprize.
Link to comment
Share on other sites

Masina ta are cel putin 240.000 km si esti al treilea sau al patrulea proprietar! A fost a cuiva din valcea pana sa o iei tu! Si e vai de capu ei cu o bancheta de piele si spatar de material!

 

oameni ca tine nu au ce cauta aici!

Pe ce te bazezi cand aduci acuzele astea? Stii cumva mai multe despre masina asta? De ce oameni ca el nu ar avea ce cauta pe forumul asta? :)

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa fiu chiar tampit sa o iau la 240.000 km de pe forum si sa o dau in spate cu 40 mii de km, dupa care sa o pun iarasi pe forum la vanzare. Nu-s curios de spatarul din spate ca nu eu stau acolo si nici nu folosesc masina pt taxi. Cine a vrea, si-a lua un spatar din piele ca nu-i o avere. Ti-ai gasit si tu de ce sa te legi. Mai poti sa adaugi ca ii lovita de tren, cu directia varza, incendiata, ca eu-s samsar si vreau sa dau tzapa. Puteam s-o dau deja pe forum la 7500E, daca vroiam sa ma scap de ea. Eu zic sa iei masinile la rand de pe forum si vezi care-i perfecta de vanzare .. sau poate ai ceva cu mine personal.
Link to comment
Share on other sites

Stiu masina de la fostul proprietar si stiu ca a luat-o din BN cand avea 190.000 km. El a dus-o la peste 240k si i-a vandut-o lui d0ru acesta.

 

Zic ca nu are ce cauta fiindca strica scopul acestui forum pentru pasionati si il transforma intr-un balci. Si mai si minte in legatura cu masina. In plus.... masina a fost lovita si reparata, iar interiorul nu este al ei original!

 

Daca tot vrei sa pari membru onorific, fii macar cinstit cu ce ai de oferit!

Link to comment
Share on other sites

o fi fost si lovita....dar acum pare reparata , asa ca nu vad care e problema.

cat despre interior, e clar ca scaunele fata si bancheta spate sunt de pe alta masina, iar spatarul e original al ei, adr vorba proprietarului, cine vrea sa isi puna si spatar de piele....sa isi puna.

iar km daca ii dadea inapoi, dadea si el macar 100000 inapoi, si o lasa cu vreo 150000 , nu dadea 40000. :) sau poate masina are 300000, si a dat inapoi 100. oricum, daca nu esti interesat de masina, si nu sti ceva sigur, nu e frumos sa vb de masina lui. da si tu nu niste date concrete cu ce a fost lovit la ea, sau....taci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.