Jump to content

e46 mp3


Recommended Posts

Stiu ca am toate sansele sa credeti nebun/tampit (dupa caz), dar ma batea gandul sa iau un mp3 player si sa incerc sa ii "aplic" fata cd-ului original BMW (normal , de la un cd player stricat). Ma cam obsedeaza sa am un sunet bun, dar sa nu stric linia bordului. Am vazut si celelalte solutii: caseta, FM + usb, etc, dar parca.... :)

Stiu ca e destul de munca, ca e posibil sa mai pierd din functii si ca sunt multe kestii de care trebuie sa tin cont. I-a mai trecut cuiva prin cap tampenia asta?

:blink:

Link to comment
Share on other sites

cred ca ar tb sa gasesti alta sol

eu spre exemplu ma gandesc sa pun o magazie de cd insa nu pt sunet ci pt faptul ca nu am deloc cd.

la ideea ta...chiar dc ar merge, te chinui degeaba cred

86417[/snapback]

 

Ai pus alte boxe? Cum se aude cu unitatea originala dar cu boxe mai bune?

Link to comment
Share on other sites

Am vazut aici pe forum, un anunt cu un mp3 player BMW pentru E46, daca nu ma insel.

86418[/snapback]

 

L-am vazut si eu de vanzare pe ebay, dat nu stiu nimic despre el. De un alpine, de exemplu mai auzi una, alta.

 

Si pe mine m-ar atrage mai mult ideea sa iau mp3 ul ala, dar nu stiu cat de bine se aude, ce putere, basi, etc. ....ca la ce pret l-am vazut......

Edited by MaQ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Stiu ca exista mp3 cu emitator de mica putere ce se introduce in priza de 12 v. Pentru auditie in RC masinii se cauta frecventa mp3-ului pe radio. Avantajul consta in faptul ca nu trebuie sa ai nici un fel de legatura (fire, mufe) intre RC si mp3. Am cautat in Austria, dar mi-au spus sa incerc in germania, pentru ca la ei au fost retrase de pe piata pe considerentul ca ar fi avut interferente cu frecventa folosita de politie
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Stiu ca am toate sansele sa credeti nebun/tampit (dupa caz), dar ma batea gandul sa iau un mp3 player si sa incerc sa ii "aplic" fata cd-ului original BMW (normal , de la un cd player stricat). Ma cam obsedeaza sa am un sunet bun, dar sa nu stric linia bordului. Am vazut si celelalte solutii: caseta, FM + usb, etc, dar parca.... :)

Stiu ca e destul de munca, ca e posibil sa mai pierd din functii si ca sunt multe kestii de care trebuie sa tin cont. I-a mai trecut cuiva prin cap tampenia asta?

:blink:

86416[/snapback]

sa stii ca mi-a trecut si mie prin cap ideea asta chiar aseara :)

tu ce ai facut pana la urma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.