Jump to content

cumpar un e46


Sibianul

Recommended Posts

Uite aici:

An 1998 e46 320d 136cp cu dotari: aer conditionat climatronic, abs, esp, asr, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite heliomate, tapiterie de piele , cotiera fata spate, inchidere centralizata, alarma (originale), cd original, volan si scaune reglabile, carte service

are o singura problema are un injector stricat pretul ei este de 5600 euro

Link to comment
Share on other sites

Uite aici:

An 1998 e46 320d 136cp cu dotari: aer conditionat climatronic, abs, esp, asr, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite heliomate, tapiterie de piele , cotiera fata spate, inchidere centralizata, alarma (originale), cd original, volan si scaune reglabile, carte service

are o singura problema are un injector stricat pretul ei este de 5600 euro

ai gresit sau ce ai dorit sa faci .....scrie clar ceea ce vreau,nu mai insistati cu oferte de genu

Link to comment
Share on other sites

Benzinar de vanzare, un 325xi din 2004, 103.000 km chiar pe bune, impecabila. daca mai strangi 3300 facem targul. Si iti iei o masina care merge si iarna foarte bine.

Mihai - 0732740501

1. nu imi place culoarea,2.nu stiu daca vei lua banii care ii vrei ..dar bafta

 

,,marco max,,- nu ms ...bafta si tie

 

iti dau 325 XI-ul meu cu 10.800.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.