Jump to content

cumpar un e46


Sibianul

Recommended Posts

DACA MAI ASTEPTI 2-3 luni :lol: am eu un 318d 2002 facelift. Navi prof., scaune electrice cu memorie. Sistem HIFI, xenon, magazie cduri, senzor ploaie, senzor lumina, oglinda heliomata, jante al. incalzire in scaune si ce-o mai fi ...

 

Doar ca o mai tin vreo 3 luni pana o schimb . :)

Link to comment
Share on other sites

multumesc ptr oferte voastre dar tin sa precizez ca nu vreau motorina,adevarul e ca imi este frica de ,diesel,nu am avut niciodata si nu vreau sa ma complic

 

,,Marius Tudorache,, ---316 nu vreau --multumesc oricum

Link to comment
Share on other sites

multumesc ptr oferte voastre dar tin sa precizez ca nu vreau motorina,adevarul e ca imi este frica de ,diesel,nu am avut niciodata si nu vreau sa ma complic

 

,,Marius Tudorache,, ---316 nu vreau --multumesc oricum

 

Poate e momentul pentru o schimbare, sa vezi ce inseamna si un diesel. Eu unu, tocmai mi-am luat un 320d si sunt tare multumit, are cuplu mai mare(deci se infige mai bine) si de consum sunt foarte multumit, 5,3 % exterior. Am avut si 520i tot de 150 cai, e drept era mai greu, dar nu se infigea la fel ca diesel-ul asta.

 

Succes la cumparat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Benzinar de vanzare, un 325xi din 2004, 103.000 km chiar pe bune, impecabila. daca mai strangi 3300 facem targul. Si iti iei o masina care merge si iarna foarte bine.

Mihai - 0732740501

1. nu imi place culoarea,2.nu stiu daca vei lua banii care ii vrei ..dar bafta

 

,,marco max,,- nu ms ...bafta si tie

Link to comment
Share on other sites

inca nimic ? :lol: sa vezi ce bine i da cu jantele astea de M la a mea :)

cred ca da bine calin tata ..dar deocamdata e criza la mine :)

 

,,LEU''-foarte frumoasa cel putin din poze imi pare f frumos....e a ta?

- nu am destui banuti :lol:

Link to comment
Share on other sites

nu e a mea , suna-l poate va intelegeti la pret desi nu prea cred la cat a bagat in ea :lol:

pai este inscrisa sau...?

 

 

nu stiu daca e inscrisa de aia ti am zis sa suni si sa intrebi poate cine stie ? :) stiu ca mai are inca vreo 2 - 3 seria 3 e46 . Suna-l poate te lipesti de una :lol:

Link to comment
Share on other sites

facelift sa fie ,318 sau 320

pot oferi in jurul sumei de 8000

cumpar doar de la proprietar :)

un bmw seria 3, 2001, mot 1895cm, 105 cp, 120000km reali, unic proprietar te intereseaza?

'Ovidiu-Emilian-Ionut' -- nu ms am avut pana acum o luna asa ceva chiar f frumos

 

 

LEU---daca e asa mai bine mai caut ms oricum

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.