Jump to content

[Cumpar] bucsa montaj brat in fuzeta e39


pedro

Recommended Posts

:) mi-am schimbat bratele tirant (cele curbate ) la 525-ul meu si pe stg am fisurat gulerul bucsei care se monteaza in fuzeta si in care intra conul de la brat. am sudat-o si am prelucrat-o ca sa pot pune bratul dar as dori daca are cineva dintre cei care dezmembreaza e39 lovite in fata o fuzeta stramba din care sa imi vanda o bucsa. multumesc anticipat. Edited by pedro
Link to comment
Share on other sites

chiar nu are nimeni? va rog ajutati-ma daca puteti.

iti trebui bucsa de fier in care intra pivotul si se prinde de fuzeta,eventual pune o poza

exact aia de fier care se baga in fuzeta si in care intra conul.astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

chiar nu are nimeni? va rog ajutati-ma daca puteti.

iti trebui bucsa de fier in care intra pivotul si se prinde de fuzeta,eventual pune o poza

exact aia de fier care se baga in fuzeta si in care intra conul.astept un raspuns.

m-am uiat de bucsa dar am dat-o cu tot cu brat,imi pare rau ca nu te pot ajuta

Link to comment
Share on other sites

chiar nu are nimeni? va rog ajutati-ma daca puteti.

iti trebui bucsa de fier in care intra pivotul si se prinde de fuzeta,eventual pune o poza

exact aia de fier care se baga in fuzeta si in care intra conul.astept un raspuns.

m-am uiat de bucsa dar am dat-o cu tot cu brat,imi pare rau ca nu te pot ajuta

ok. merci oricum. dar sa stii ca oricare din cele 4 de la brate e buna

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
chiar nu are nimeni? va rog ajutati-ma daca puteti.

iti trebui bucsa de fier in care intra pivotul si se prinde de fuzeta,eventual pune o poza

mi-ai promis odata ca o sa te revansezi fata de mine dupa faza cu bordul . poate ca ai putea sa ma ajuti cu fierul asta?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

si eu am patit tot la fel, dar am facut la strung mai multe bucati atunci, sunt mult mai rezistente cele facute la strung, m-a costat 20 de lei bucata.

si a iesit unghul bun la con ? nu ai avut probleme la montaj?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.