Jump to content

vand un x5 din 2007 nu modelu nou 218 cp


str vdm

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imposibil...

 

productia modelului E53 a lui BMW X5 s-a sistat in septembrie 2006... atat pentru modelele destinate pietei europene, cat si cele pentru USA :lol:

 

asa ca ceea ce scrie pe cartea ta service, e posibil sa fie data primei inmatriculari... deci nu anul fabricatiei ! :)

 

mai documenteaza-te !

Link to comment
Share on other sites

negru-albastru piele maro scaune sport incalzite fat- spate panoramic tv jante pe 19 cu distantiere 76 mii km carte service banat car!!! pret 35000 neg variante cu seria 3 modelu nou!

 

 

negru-albastru piele maro scaune sport incalzite fat- spate panoramic tv jante pe 19 cu distantiere 76 mii km carte service banat car!!! pret 35000 neg variante cu seria 3 modelu nou!

 

 

hai sa va dau si vinu ultimele 7 care este LX81232 deci an fabr 2007 luna1, prima imatriculare 13/07/2007

Link to comment
Share on other sites

 

Eu n-as garanta ca realoem indica informatii 100% corecte.De exemplu daca e sa te iei dupa ei poti vedea ca 325i e46 s-a produs incepand cu ianuarie 2000 ceea ce nu e adevarat.

In legatura cu X5 E53,nu vad de ce sa nu se fi produs si in ianuarie 2007 din moment ce E70 a aparut in martie 2007 parca.

Link to comment
Share on other sites

RealOem da date 100% corecte. Nu poate sa nu fie adevarat intrucat sistemul se bazeaza pe un algoritm de cifre in functie de caroserii si serii furnizate de catre producator. In alta ordine de iedi, e cel mai frumos X5 pe care l-am vazut pana acum! Superb....

 

dar Pe realoem apare ca-i 09.2006.

Link to comment
Share on other sites

da mersi am primt poate imi trimit si un pret !

 

 

nu pot sa iti spun un pret, pentru ca masina nu o vand, in perioada asta nu am cum sa o vand la valoarea ei, deci nu as putea sa spun un pret pentru ca am vazut caz in care sa vandut in disperare un 5 din 2004 cu 10000mii si un opel astra cu 8mii...piata auto de la noi este pe spate... deci am oferte sa o scimb si cu x5 si cu 7-are, doar ca nu vreau epave, si cu tine discut, doar ca pana nu vedem masinile este doar poveste...

pretul cerut de tine este mare,

trimitemi pe mail sau pe PM pretentiile tale si continuam discutia acolo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.