Jump to content

vand x5 3.0d 2008 50.000 km


klaus_cluj

Recommended Posts

@roland: <<ai vreo idee as putea sa-i fac un leasing?>>

 

masina este inca in leasing (la BRD-Sogelease);am discutat cu ei de principiu:in cazul in care bat palma cu un client,ei imi factureaza valoarea ramasa si eu refacturez imediat catre client(sau firma lui de leasing),incasez si pot sa-i predau masina,cheile si actele,inmatricularea se face direct pe noul proprietar.

 

mai este varianta preluarii din mers a leasingului actual-valoarea ramasa este vreo 17.000eur+tva,impartita in 14 rate lunare a 1260+tva;avantajul aici ar fi dobanda rezonabila-vreo 6-700eur la cei 17.000eur ramasi,dezavantajul ca ar trebui pusa jos o suma aproape echivalenta(diferenta de la 17.000+tva pana la pretul total de 33.600+tva).

 

daca este cineva intr-adevar interesat,ii pun la dispozitie cifrele exacte pe pm.

 

@bank_x <<frumoasa masina!>>

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest poleposition

era doar o expresie, ceva ce exprima oarecum uimirea, consternarea... dar sunt convins ca stiai deja asta.

 

Foarte putin probabil asemenea consum.

Link to comment
Share on other sites

era doar o expresie, ceva ce exprima oarecum uimirea, consternarea... dar sunt convins ca stiai deja asta.

 

Foarte putin probabil asemenea consum.

 

am precizat deja ca e vorba de indicatia bc,neverificata la pompa.completez si cu faptul ca am un stil de condus tot mai batranesc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.