Jump to content

Cumpar jante aliaj pe 16''


Recommended Posts

Salut.

Am de vanzare 2 seturi originale bmw pe 16" :

set 1 - styling 42 - 220 euro - 3 cauciucuri sunt cam duse, 1 singur este f. bun

set 2 - styling 45 - 220 euro - cu 4 cauciucuri bune

 

pt mai multe detalii despre jante vezi aici: http://felgenkatalog.auto-treff.com/

 

eu sunt acum in anglia, nu am posibilitatea de a posta poze azi pt ca nu am cablul de date de la telefon.

daca esti interesat discutam, eu ma intorc intr-o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Am de vanzare 2 seturi originale bmw pe 16" :

set 1 - styling 42 - 220 euro - 3 cauciucuri sunt cam duse, 1 singur este f. bun

set 2 - styling 45 - 220 euro - cu 4 cauciucuri bune

 

pt mai multe detalii despre jante vezi aici: http://felgenkatalog.auto-treff.com/

 

eu sunt acum in anglia, nu am posibilitatea de a posta poze azi pt ca nu am cablul de date de la telefon.

daca esti interesat discutam, eu ma intorc intr-o saptamana.

 

 

poze styling 42

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

Styling 43 nu poti sa aduci?

Ma intereseaza pe mine.....

Daca nu , vreau eu sa le cumpar pe cele styling 42.

Iti ofer 8 milioane si vin sa le iau din Bucuresti.

Astept rasp tau.

O zi buna!

 

 

o sa mai aduc unele styling 30 tot pe 16" in stare foarte buna incaltate cu 2 cauciucuri f bune si 2 uzate - pret: 220 euro

 

in legatura cu cele styling 42 fara 200 euro sau 850 lei nici nu se pune problema sa le dau.

daca esti interesat vorbim pe pm ca aici stricam topicul omului care l-a deschis.

eu oricum ma intorc la inceputul sapt viitoare.

o zi buna

Edited by sarpe74
Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Poti sa pui 225 pe ele pentru ca au latime 7j. Daca jantele pe care ai pus tu 225 aveau latime 6.5j faceau anvelopele "burta" cum se zice. In general pe o janta cu latime 7j poti pune anvelope de la 205 la 225, poti sa pui si 195 sau 235 dar nu mai arata cum trebuie. Deasemenea poti avea probleme si la echilibratul rotilor.

 

Oricum, banuiesc ca pui 225/55 r16 sau ceva de genul asta, e normal ca janta sa para la interior pentru ca mai e si protectia la janta si e si talonul destul de mare...depinde ce intelegi tu prin ciudat...dar cu riscul de a ma repeta..iti spun ca merg 225 latime pe 7j ca o manusa.

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.