Jump to content

MII DE MULTUMIRI


tycky

Recommended Posts

Guest poleposition

Nu ai pentru ce !(?) :)

 

PS: vezi ca s-a blocat caps-lock, cred ca a picat ceva acolo si a ramas apasata, nu stiu daca stii, poate stii, poate nu stii... dar m-am gandit sa te atentionez...

Link to comment
Share on other sites

@tycky:

 

topicul tau nu a respectat regulile acesui forum.

 

daca le-ai fi citit, mai ales pe cele dedicate rubricii Mica Publicitate, ai fi inteles ca te afli pe un forum dedicat marcii BMW...

 

si fiindca tot vorbim de Reguli...

 

13. Moderare. Nu discutati deciziile moderatorilor. Daca aveti comentarii, le trimiteti si discutati cu moderatorii si administratorii prin PM. Sa nu credeti ca va pricepeti mai bine decat noi, la ce e bine si la ce e rau pentru bmwclub.ro.

Deciziile luate de catre moderatori, nu sunt subiect de discutie. Daca totusi, considerati ca nu corespund, sau sunteti impotriva, puteti sesiza acest lucru prin PM doar administratorului. Orice alta cale va atrage dupa sine suspendarea respectivului membru.

...

22. Explicatii. Echipa moderatoare, nu este datoare cu explicatii. Daca sunteti nemultumit de o decizie a acestei echipe sau de administrator, scrieti PM. In masura in care timpul o va permite, veti primi un raspuns. Nu insistati.

 

avand in vedere ca esti la inceput, si chiar daca primul tau post/topic a fost dedicat unui scop comercial, de data asta primesti doar un avertisment...

 

si ai putea sa mai vezi ca topicul nu ti-a fost sters, ci doar inchis... in eventualitatea ca cineva totusi ar da un BMW pe un Volvo...

 

PS: multimim si noi pentru aprecieri...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.