Jump to content

*Ocazie* Bmw 320D -E90- 13.900Euro -2006-


CT-87-ADY

Recommended Posts

Imi pare rau dar dupa ce ca esti prost mai esti si analfabet :)

 

1.Foarte Deosebita este 100% CORECT,

 

 

Deosebit nu are termen de comparatie :) poate fi si mai putin deosebita ? ? ? :)))

Ma bucur ca mai exista pe aici si oameni care stiu gramatica nu numai samsari care cred ca le stiu pe toate. In plus chiar nimic nu e deosebit la masina asta - am vazut o gramada mai dotate care arata chiar bine.

 

PS: Macar poate sa-mi multumeasca pentru ca astfel mai primeste un UP la deosebita lui :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca esti prost mai esti si analfabet? Unde te crezi mai pe tarla in spatele curtii tale?

 

Mai intai documenteaza-te si dupa aia trimite oamenii la DEX. Expresia ta "foarte deosebita" este una folosita de ciobani probabil cand vor sa vanda o oaie cu blana curata. Nu exista termen de comparatie pentru deosebit, nu poti spune nici foarte, nici mai putin, nici si mai mult etc...deosebit. Pentru ca nu exista.

 

Daca nu esti scolit, invata si lasa ciocul mic, si nu fa oamenii prosti ca nu e autovit aici.

Link to comment
Share on other sites

Moderatorii ce fac dorm? Daca dau up mai devreme repede stiu sa inchida topicul, dar la asta, ca face omul prost si analfabel nu se autosesizeaza.

 

Va rog frumos sa luati masuri si sa fiti impartiali!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.