Jump to content

[Vand] BMW e36 Full M-Technic - 318is - Impecabila


leonard_e36

Recommended Posts

Vand BMW e36 , 318is , recent adus din Anglia ; are 140.000 mile , a avut 2 propietari in Anglia dintre care ultimul (cel de la care am luat-o) o avea de 9 ani dar nu o mai folosea fiindca mai avea un e90 in garaj , motorul functioneaza perfect . Masina este din 30 03 1998. Culoarea este Violet. Masina nu are rugina.

Dotari :

-scaune si bancheta Recaro de piele neagra impecabile cu 5 ajustari

-cotiera de piele fata/spate (cu suport de 2 pahare) , fetze de usi de piele (cu cusatura de individual si burete pe margine) in stare impecabila

-4 geamuri electrice

-bandouri de M

-bara fata de M

-bara spate de M

-praguri de M

-volan de piele cu aibag

- trapa bi-pozitionala

-stopuri de M

-proiectoare

-radiocasetofon cu 4 boxe

-jante aliaj BMW originale

-oglinzi electrice

-Grup Autoblocant

-servo directie

-servo frana

-ABS

-eleron Zender

etc etc

Masina are cartea service la zi (numai la BMW) , am facturi pe tot ce s-a schimbat la masina , 3 chei , M.O.T (itp) valabil .

Am venit cu ea din Anglia pana in Romania pe roti , nu am avut nici o problema , consumul a fost de 7% la mers 130-140 Km/h.

Masina este impecabila din toate punctele de vedere , are o linie foarte frumoasa , nu este foarte joasa deci se poate folosii ca o masina de zi cu zi ,nu a avut nici un accident in 11 ani. .... pretul este de 4200 euro negociabil . Se poate inmatricula in Romania fara probleme cu volan pe dreapta ( este foarte usor de condus).

 

Atasez si cateva poze pe care le-am facut in drum spre Romania (este de 2 zile in tara) :

 

Contact : email : leo_xtreme_racing@yahoo.com sau nr tel : 0721219685 Leo .

Se poate vedea in Constanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.