Jump to content

Cumpar Bmw la 1000 euro


Slick

Recommended Posts

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=67001 :) .

 

 

Mai e aici una care costa un pic mai mult si la motorul pe care il are o sa platesti mult impozit.

 

1000 de euro e o suma prea mica pentru un bmw care sa functioneze si sa fie si inscris.Bafta la cautari!

Edited by GABITZA2007
Link to comment
Share on other sites

Aveti si voi dreptate,iar eu sunt constient ca nu prea se gasesc bmw-uri la banii astia.Eu incerc sa caut o astfel de masina la rugamintea unui prieten.Masinile mentionate mai sus le-am vizionat pe autovit si pe un alt site pe care nu mi-l amintesc acum.Exclus 535,consum mare,impozit astronomic,asigurare pe masura,etc,etc.Ma orientez catre motoare mai mici,de exemplu 1.8,2.0,maxim 2.5,desi la banii astia sunt slabe sanse sa gasesc,poate avariate,neinmatriculate..Oricum,mc pentru ajutor,daca vinde cineva un Bmw care sa corespunda descrierii de mai sus,sunt interesat.Cu respect.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Doresc sa achizitionez un Bmw cu pretul maxim de 1000 euro.Nu ma intereseaza dotarile,sa fie in stare de functionare.Inmatriculat,cu acte in regula,exclus Bulgaria!Rog seriozitate.

 

 

ITI OFER EU UN 525 TDS DE 143 CP LA PRETUL DE 1300 EURO INMATRICULAT..IL POTI LASA ASA PE ACTELE CARE SUNT PANA LA FINALUL ANULUI...NU E CAZAN.....DAR E DE BANII ASTIA..NU DE 4000 DE EURO CUM CER ALTI COLEGI PE MASINI DIN 95...CAUTA ANUNTUL LA VANZARI BMW

 

ITI OFER EU UN 525 TDS DE 143 CP LA PRETUL DE 1300 EURO INMATRICULAT..IL POTI LASA ASA PE ACTELE CARE SUNT PANA LA FINALUL ANULUI...NU E CAZAN.....DAR E DE BANII ASTIA..NU DE 4000 DE EURO CUM CER ALTI COLEGI PE MASINI DIN 95...CAUTA ANUNTUL LA VANZARI BMW

 

 

CE BOLOVAN SUNT..:)))))))))))))))..NU M-AM UITAT LA DATA,,:))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.