Jump to content

Vand Bmw 730D 2003


Proffess

Recommended Posts

Vand Bmw seria 7 motor 3000 diesel, un singur proprietar in germania, un singur proprietar in tara de 3 ani , 124000 km, impecabila tehnic si optic, masina a fost a unui corp consular in germania. Are cam de toate in afara de: distronic, dvd/tv, scaune confort si softclose la usi. Nu vreau sa faceti tot felul de afirmatii in ceeea ce priveste masina eu o vand pur si simplu accept si variante, oricum pretul eu consider ca este unul foarte bun deoarece cunosc masina si nu are absolut nici o problema, nu este o masina de targ dupa cum afirmam si mai sus, iar pretul este de 16800 de euro.
Link to comment
Share on other sites

dupa afirmatiile voastre nu prea a-ti urcat/plimbat cu E65.....ofofofofof carcotasi mai sunteti.

 

nu stiu, e doar parerea mea... decat magazie mai bine direct cd player... oricum e o parere off topic

 

Cristi , tu crezi ca sta neamtu sa frece CD-urile cum facem noi in seria 3 ?

Link to comment
Share on other sites

wind-3er: cand te plimbi cu e65... nu cred ca stai sa cauti "casetofonul", asta era uimirea... eu de obicei observ ventilatia in scaun , masaj.. minuni.. chiar nu ma astept sa vad casetofon.. sau manete la geamurile spate.. (am vazut e38 la vanzare pe forum cu manivele la geamurile spate )

Din nou sunt off topic..

 

habar nu am de cd-uri... pe mine m-a deranjat... aveam cd player in bord, si magazie in portbagaj.. si nu i-am vazut rostul... doar ca sa uiti niste "clasice" inauntru.. in rest.. stau si frec cd playeru... ca oricum am 1 CD si pe al 2-lea 4 piese.. cd-urile bune mi-s la saplacan.. au mers odata cu magazia ca le-am uitat inauntru :)

Edited by Cristi.MD
Link to comment
Share on other sites

wind-3er: cand te plimbi cu e65... nu cred ca stai sa cauti "casetofonul", asta era uimirea... eu de obicei observ ventilatia in scaun , masaj.. minuni.. chiar nu ma astept sa vad casetofon.. sau manete la geamurile spate.. (am vazut e38 la vanzare pe forum cu manivele la geamurile spate )

Din nou sunt off topic..

 

habar nu am de cd-uri... pe mine m-a deranjat... aveam cd player in bord, si magazie in portbagaj.. si nu i-am vazut rostul... doar ca sa uiti niste "clasice" inauntru.. in rest.. stau si frec cd playeru... ca oricum am 1 CD si pe al 2-lea 4 piese.. cd-urile bune mi-s la saplacan.. au mers odata cu magazia ca le-am uitat inauntru :)

 

 

mdaaaaa fiecare cu pasarelele lui.

( nu prea ii inteleg pe astai de la BMW de ce nu renunta la casete ).

mie mi-a placut masina.

hai sa nu-i stricam omului topicul.

 

bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nicidecum magazia de cd-uri sa fie in portbagaj este in bord

 

Deci eu am mai facut sus afirmatia cum ca nu am pus-o ca sa carcoteasca unii despre una si alta fara rost si mai mult eu cred ca carcotesc fara sa aiba macar cunostiinte de cauza, eu va rog frumos sa va mai abtineti de la astfel de comentarii in primul rand ca sunt si offtopic, deci pretul la cash este negociabil la variante se schimb si in functie de cum supraevalueaza unul sau altul masina lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.