Jump to content

Vand 530d e60


MateiBarbu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
e o masina frumoasa de alergat , dar eu merg mai domol de fel ... astept o varianta buna cu un audi tt 2.0tfsi , seria 3(e90) - diesel , x5 2004-2005 , seria 7 2003-2005 , golf5 gti , audi a6 , vreau sa imi deschid o mica afacere si nu vreau sa sparg bani pe diferenta ... bafta la vanzare oricum super masina ! Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

18.500negociabil , variante auto !

Nu te supara pe mine, dar la banii astia nu o dai. Cel putin nu aici pe forum.

La prima vedere din poze am vazut ca nu are scaune incalzite, piele, trapa, oglinzi rabatabile, webasto si poate si altele.

O fi pusa la punct din punct de vedere tehnic, dar mai conteaza si dotarile.

Trebuie sa vezi si tu realitatea.....nu mai zic ca suntem si in criza.

Sunt curios cu cat o s-o vinzi.

De fapt nu e prost ala care cere, ci ala care da.

 

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

maruse! vrei sa lasi omul in pace sa-si vanda masina?

sunt satul de cei care au bani de logan si de banii aia isi cumpara bmw si dupa aia nu mai scapi de ei pe la mica publicitate , vor sa cumpere piese , jante cauciucuri , senzori si tot felul de piese sh. romanul s-a obisnuit cu masini full recent aduse si impecabile.

chiar nu stiu cum e masina lui , de aceea combat ideea ta legata de pret si nu persoana ta! succes! si nu te obosi sa-mi raspunzi.

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca cer pretul corect pt cat face masina , daca cineva vrea masina asa ok , daca nu sa isi cumpere una rasturnata la pretu de autovit.ro si sa bage inca 5-6 mii in ea dupaia :) ... daca nu o dau nu e problema , daia si tin de pret ... eu o dau la pretul de mobile , masina fiind si inscrisa (nu mai pun drumu si alte cheltuieli aferente) ... unde chiar sunt masini bune , dovada fiind ca nu am avut nicio problema majora cu a mea ...si nici cu altele luate din DE ... nu o sa-mi iau o masina "ieftina" din romania ... doar la combinatie ceva si luand in considerare persoana care o vinde ... si verificand masina pana la cel mai mic detaliu... de ex : un prieten a vrut sa isi ia un 320d e90 de pe autovit la 11 mii... a sunat si omu a zis ca e primu proprietar , se jura ca e in stare perfecta ... la o mica verificare a seriei de sasiu masina fusese luata din Belgia (unde se stie ca rup aia masinile pe genunchi) si acolo fusese Damaged Company Car ... si nush ce alte probleme avea ... deci va rog sa nu imi mai ziceti mie de preturile de pe autovit ca alea sunt pt masini rasturnate si cu 500 de mii de km ... singurele masini de pe autovit bune sunt cele de peste 25-30mii euro in viziunea mea...sau masinile pe care se cere pretul corect ... masina mea in niciun caz nu o sa scada sub 18 mii ca pret , mai bine o mai tin 2 ani si imi iau noul 5-ar atunci ... bafta ! Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest poleposition
masina mea in niciun caz nu o sa scada sub 18 mii ca pret , mai bine o mai tin 2 ani si imi iau noul 5-ar atunci ... bafta !

 

 

up 17.800

 

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

masina mea in niciun caz nu o sa scada sub 18 mii ca pret , mai bine o mai tin 2 ani si imi iau noul 5-ar atunci ... bafta !

 

 

up 17.800

 

:twoup:

la 4roni\euro 18000 =(aproximativ) 17500 la 4,2leii\euro

Asa, si ?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.