Jump to content

Vand 530d e60


MateiBarbu

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

depinde de dotari...anul nu prea imi place(mai veche decat a mea) dar nu e asta un criteriu de baza, depinde si de starea masinii...la mine e de schimbat admisia (o sa o schimb eu cat de curand... si fulia) in rest nu e nimic inafara de ce am zis in posturile anterioare...presupun ca si la e90-ul din 2005 trebuie schimbate anumite piese...dar imi asum orice piesa de schimbat pt ca masina este SH ... nu am pretentii sa fie in stare optima ... mai ales la 170k km ... daca ai cum...propune-mi tu o diferenta si eu o sa iti zic daca e ok sau nu ... multumesc !

 

ps : am vz ca esti din cta. o sa ajung maine dimineata acolo daca vrei sa vezi masina da-mi un telefon 0734117401

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Acum ceva timp te-am intrebat daca te interesa un schimb cu un E90 si mi-ai spus ca doresti doar cash. Mai nou vad ca esti dispus sa discuti si despre schimburi, astfel ca iti prezint oferta mea iarasi:

BMW E90 318D; an 2006 luna 12 achizitionata de la Bavaria in 2007-carte service; 1995cmc; 122CP; 39.000KM.

Daca exista interes da-mi un raspuns sau PM.

Stima!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

up! masina are 207300km in momentul de fata , de schimbat placute spate,galerie admisie(1930ron),fulie(900-1000ron/corteco sau originala 1300ron),(trebuie sa imi ajunga si modulu de deschidere al geamurilor stricat in urma furtului oglinzii din dreapta) , martor senzor greutate pasager aprins (restraint systems)

 

revizie facuta pe 13 august , schimbat tot ce tine de filtre si ulei. urmatoarea revizie la 215k km .

 

baterie noua (varta 950 Amperi)

 

lichid de frana schimbat la inceputul anului

 

in masina mai sunt de bagat 700-800 euro pt a fii in stare tehnica optima !

 

pret 14.150 cash ! f putin negociabil !

 

pretul este pus special ca sa stiti unde bat ca si ultim pret. nu negociati sub acel pret.

 

alte probleme nu are masina , daca vreti test accept . dar platiti degeaba ...

 

rog carcotasii sa se abtina !

post-5500-1288697388_thumb.jpg

post-5500-1288697397_thumb.jpg

post-5500-1288697404_thumb.jpg

post-5500-1288697411_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Galeria de admisie ce are de trebuie schimbata?

Fulia e rupta partea de cauciuc de cea de metal?

Iar bateria cred ca e de 95Ah, nu 950Ah.

Alte probleme mai sunt?

 

 

da f putin ulei galeria, asa au zis la service

 

fulia nu e rupta mi-au zis ca poate sa mai tina 5k km sau 20k km, are un chitait si un joc ff mic

 

la baterii nu ma pricep am scris 950ah pt ca asa credeam ca e... dar merci rectific 95AH , oricum e mai puternica decat cea originala care era de 85Ah

 

alte probleme nu mai sunt, dupa cum am scris astea sunt toate problemele , daca vrei accept test dar ... dai banii degeaba ... poate decat pt linistea ta...si sincer nu mai am chef de stat cu ea prea mult(nu vreau sa imi bat joc de masina) pt ca vreau motor mai mic(nu mai am cum sa o intretin optim) in ultimul timp am mers mai putin cu ea oricum, am zis...cu 700-800euro se rezolva problemele ... eu unu nu mai pot sa investesc in masina, oricum pretul este mai mult decat bun ...

Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Ai un up de la mine

Cred ca ai nevoie

Vezi regulament suplimentar pentru Mica Publicitate, punctul 7

 

Cere si ti se va da. Faptul ca ai dat un up in speranta "facerii de bine" te-a salvat de la 3 zile de postare pe forum. Multumim si pentru noua perspectiva asupra up-urilor...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.