Jump to content

[Vand/Schimb] E46,320d fabricat 11.2004


cipi_g

Recommended Posts

As fi eu interesat, poate mi-a scapat prin restul posturilor dar cati km are masina? A fost adusa? Cati a facut in tara? 10.000 e pretul de schimb sau de vanzare? Eu nu sunt interesat de schimb.

 

Putin off-topic: Sincer eu pun un 2004 (cu 6 viteze) fara optiuni cu un 2002 (5 viteze) cu ceva pe el. Sunt diferente mari intre cutiile de 5 si 6 viteze in vitezele mici? A sasea e pentru viteza sau au micsorat toate rapoartele? Adica sa zicem ca intr-antaia ajunge aia cu 5 la 50Km/h si aia cu 6 la 40Km/h (cred ca stiti deja ce zic). Ca asa as prefera un 5 viteze. Nu stiu pentru ce au facut a sasea viteza, sa micsoreze consumul sau sa mareasca viteza maxima? Eu vreau sa fuga, na :) . Sunt interesat de 320d. Cred ca o sa fac un topic...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.