Jump to content

[Vand/Schimb] E46,320d fabricat 11.2004


cipi_g

Recommended Posts

Sincer masina asta nu merita mai mult de 7500e fara suparare dar n-are nimic pe ea nici scaune sport,nici gavigatie,nici m paket.

Bafta la vanzare la banii astia.

 

Deci, numai masina TA merita 10,000 euro! Si, nu-mi amintesc sa fi scris cineva ca masina ta nu face mai mult de 7,000!

In fine....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tu din nov 2009 pana acum ai vacut doar 6900km?!

Am fost si plecat cu ea din tara?!?!

Unde la Bulgari?:)))))))))))))

exact,prietene.dupa cum am spus,in romania am facut drumul de la vama acasa si uneori la spalatorie,in rest statea in garaj,si ma dau cu alta masina

cat timp sunt "afara",am alte mijloace de transport,de asemenea.nici nu am realizat ca sunt doar atatia km.

si oricum,cel putin de 4 ori pe an am fost la bmw,iar acolo cred ca stii ca-ti iau nr de km.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Are patru ani de cand e la vanzare si probabil nu-l deranjeaza daca mai sta inca patru. :rolleyes:

are probabil 4 ani de cand a fost pusa in vanzare

asta tinanad cont ca nu stau mai mult de 4 luni pe an in tara.deci doar in acest interval a fost la vanzare si numai aici pe site.

si nu ma deranjeaza sa mai stea alti 4 ani la vanzare deloc.o masina buna ramane o masina buna,iar asta a vazut doar service-uri bmw

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.