Jump to content

vand bmw 520i e39


radu123

Recommended Posts

Vand bmw e39 ,520i,150 cp ,an 1996,210 000 km,4 geamuri electrice, abs,asc,4 airbaguri,servo,oglinzi electrice,incalzite,dublu climatronic,jante 16'',interior piele,faruri ,stopuri facelift semnal alb, xenon faza scurta,faza lunga,proiectoare,bara de M, toate consumabilele schimbate,cauciucuri noi. comenzi pe volan.

Pret 5200 euro

SAU

 

Masina fara faruri ,stopuri,bara fata de M,xenoane si interior de piele la3500 euro.(se inlocuiesc cu cele de prefacelift,si interior textil)

PS:masina este pe numele meu,unic proprietar in Romania,inmatriculata.adusa in tara de 8 luni.

 

Tel 0720666608

0753621980

Link to comment
Share on other sites

Vand bmw e39 ,520i,150 cp ,an 1996,210 000 km,4 geamuri electrice, abs,asc,4 airbaguri,servo,oglinzi electrice,incalzite,dublu climatronic,jante 16'',interior piele,faruri ,stopuri facelift semnal alb, xenon faza scurta,faza lunga,proiectoare,bara de M, toate consumabilele schimbate,cauciucuri noi. comenzi pe volan.

Pret 5200 euro

SAU

 

Masina fara faruri ,stopuri,bara fata de M,xenoane si interior de piele la3500 euro.(se inlocuiesc cu cele de prefacelift,si interior textil)

PS:masina este pe numele meu,unic proprietar in Romania,inmatriculata.adusa in tara de 8 luni.

 

Tel 0720666608

0753621980

 

 

variante??

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=67594

Link to comment
Share on other sites

Asa e. Criza asta nenorocita a adus preturile intr-o zona cel putin dubioasa. Sunt unii care cred ca isi ia cu 3000 euro avion, fac niste oferte de te doare capul, de parca toti care isi vand masina in perioada asta o fac din motive financiare !!!
Link to comment
Share on other sites

Pretul este foarte bun, mai ales ca masina este inmatriculata

Nu trebuie sa cedezi presiunilor ce vor venii si sa scazi din pret!

Cine e interesat de masina cu siguranta va da banii astia pe ea, decat sa o dai si sa iti para rau..

Eu sapt trecuta am vandut un e39 neinmatriculat cu 4500 de euro, un pret bun dar tot imi pare rau dupa ea :)

 

 

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.