Jump to content

VAND BMW E36 COMPACT 1.9


DJBASS

Recommended Posts

Vand BMW model 316i cu motor de 1.9 benzina EURO 3,full...(piele,incalzire-n scaune,aer conditionat,abs,asc,jante aliaj pe 15'',cauciucuri iarna,oglinzi electrice heliomate si incalzite,4 airbag-uri,consumabile recent schimbate,muzica...cd player alpine,amplificator ground zero,bass dublu JBL 650 w rms,inchidere centralizata si alarma,geamuri electrice,suspensii si telescoape sport,placute frane schimbate,discuri frana schimbate,senzori parcare,finala Borla,inele cromate bord M power),masina este intretinuta,sunt al 2-lea proprietar!!!Accept si oferte...uimiti-ma!!!cu dif din partea mea dar nu mare....ulterior:xenon 6000k faza scurta si proiectoare,folie omologata RAR,telescoape spate noi sachs.ITP 03 11 2011!!!pret 5300 Edited by DJBASS
Link to comment
Share on other sites

poate is :) dar nu vad anu fabricatiei

bafta la vanzare...masina arata bine

dupa cum vad eu e fabricatie 1999 sau 2000

 

 

daca zice ca are euro 3 si motor de 1.9 atunci aproape 100% e din '99

dar imi place ca noi ne dam cu parerea si el nu zice nimic..

oricum imi place masina si ii doresc bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

da este euro 3,scz intarzierea dar am fost si eu in oras ca tot omul la o citronada...ms frumos pt urare...sa fie....si da este din '99 luna a 6-a!!!

 

Vand BMW model 316i,an '99 cu motor de 1.9 benzina EURO 3,full...(piele,incalzire-n scaune,aer conditionat,abs,asc,jante aliaj pe 15'',cauciucuri iarna,oglinzi electrice heliomate si incalzite,4 airbag-uri,consumabile recent schimbate,muzica...cd player alpine,amplificator ground zero,bass dublu JBL 650 w rms,inchidere centralizata si alarma,geamuri electrice,suspensii si telescoape sport,placute frane schimbate,discuri frana schimbate,senzori parcare,finala Borla,inele cromate bord M power),masina este intretinuta,sunt al 2-lea proprietar!!!Accept si oferte...uimiti-ma!!!cu dif din partea mea dar nu mare....ulterior:xenon 6000k faza scurta si proiectoare,folie omologata RAR,telescoape spate noi sachs.ITP 03 11 2011!!!pret 5300

Edited by DJBASS
Link to comment
Share on other sites

Mor cand vad pe toti ca se raporteaza la cel mai mic pret de pe piata. Poate aceasta masina are toate piesele schimbate la timp cu piese originale, revizii numai la BMW, poate are km putini, poate a fost super ingrijita. Dupa parerea mea E46 la 5.000 EUR si 6.000 EUR sunt niste sicrie pe roti :)
Link to comment
Share on other sites

Mor cand vad pe toti ca se raporteaza la cel mai mic pret de pe piata. Poate aceasta masina are toate piesele schimbate la timp cu piese originale, revizii numai la BMW, poate are km putini, poate a fost super ingrijita. Dupa parerea mea E46 la 5.000 EUR si 6.000 EUR sunt niste sicrie pe roti :)

 

Esti tovaras cu cel care vinde masina? Sau ... ai vreo tigaie scoasa la mezat si faci loby pentru cauza?

Link to comment
Share on other sites

cer prea putin la cati bani s-au bagat in ea...infine...si da este un 316i dar cu motor de 1.9 care s-a pus si pe e46...asta e pretul meu si nu ma intereseaza daca cineva-mi zice ca e mult ca am mai vaz si coupe-uri si la 5000 din 92-93...cu alte cuvinte daca o cumpara cineva bine daca nu eu sunt ft multumit de ea si ma mai tine mult si bine daca am grija de ea cum de altfel am avut pana acuma...o zi buna la toti...!!!
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere este exagerat ... un E36 nu valoreaza mai mult de 3500-4000 (daca ar multe dotari si e cat mai nou de ani).

Totusi ... e un E36 .... in banii aia iei un E46 .... si nu 316 ...

Dar, fiecare cere cat vrea pe marfa lui.

 

De unde iti iei E46 cu 3500-4000 de euro?

Edited by andrei™
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere este exagerat ... un E36 nu valoreaza mai mult de 3500-4000 (daca ar multe dotari si e cat mai nou de ani).

Totusi ... e un E36 .... in banii aia iei un E46 .... si nu 316 ...

Dar, fiecare cere cat vrea pe marfa lui.

 

De unde iti iei E46 cu 3500-4000 de euro?

De la dezmembrari :)

Link to comment
Share on other sites

cer prea putin la cati bani s-au bagat in ea...infine...si da este un 316i dar cu motor de 1.9 care s-a pus si pe e46...asta e pretul meu si nu ma intereseaza daca cineva-mi zice ca e mult ca am mai vaz si coupe-uri si la 5000 din 92-93...cu alte cuvinte daca o cumpara cineva bine daca nu eu sunt ft multumit de ea si ma mai tine mult si bine daca am grija de ea cum de altfel am avut pana acuma...o zi buna la toti...!!!

 

Intru totul de acord cu tine. Cred ca ai investit mult in ea pentru a o mentine intr-o stare tehnica buna, dar ... masina nu e o investitie. Masina e un bun consumabil care se depreciaza. E normal sa investesti in ea nu ca sa-i cresti valoarea ...ci ca intr-un final sa mai ai ce vinde.

 

Eu ma retrag din discutie ... nu am vrut sa jignesc sau sa deranjez, doar am exprimat o opinie personala.

Edited by GekZ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.