Jump to content

VAND BMW E36 316i 1996


Guest gorapetru

Recommended Posts

Guest gorapetru
Vand BMW Seria E36 316i, 102CP, Sedan , an fabricatie 1996 (inmatriculat). Dotari: inchidere centralizata, geamuri electrice(fata), oglinzi electrice, dublu-climatronic, servo, radio-cd cu m3 Kenwood, jante aluminiu (+un set de jante echipat cu cauciucuri de iarna ). Detalii la tel 0742410588 (gorapetru@yahoo.com)
Link to comment
Share on other sites

Guest gorapetru
si o vinzi cu semnul "Atentie conduc prost"? :)

masina se vede ca e ingrijita...

bafta la vanzare

 

si un pret ar fi bine venit

Daca te intereseaza semnul cu cauza sunt dispus sa il cedez. Dar doar impreuna cu masina! Cat despre pret 3200euro negociabil.

Link to comment
Share on other sites

Guest gorapetru
de unde a fost adusa,din italia?????foarte frumoasa succes la vanzare...

Masina a fost achzitionata din Austria, anul trecut in toamna. Eu am achizitionat-o si a fost adusa de un prieten. Am fotografii de atunci. O sa le postez si pe acelea.

Link to comment
Share on other sites

Guest gorapetru
de unde a fost adusa,din italia?????foarte frumoasa succes la vanzare...

Masina a fost achzitionata din Austria, anul trecut in toamna. Eu am achizitionat-o si a fost adusa de un prieten. Am fotografii de atunci. O sa le postez si pe acelea.

post-13515-1260733141_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.