Jump to content

e 39 3000 d


GONZO

Recommended Posts

3000 D , an 2000, 165.000 km , automata, piele, trapa, volan piele cu comenzi, alarma, xenon, ABS, ASC, scaune incalzite, geamuri electrice, oglinzi electrice, dublu climatronic, car kit bluetouth, satie cu sub JBL ajutata si cu inalte JBL, se aude impecabil, jante pe 17 + un set de jante Borbet pe 16 cu cauciucuri de iarna. Consum 10.5 in oras, la mine aici in Constanta, vara cu clima. Masina este foarte bine intretinuta si la exterior si la interior. A fost vopsita impecabil, exista si un istoric cu poze la vopsitorie sa se vada ca nu a fost lovita sau ruginita. Vopseaua era matuita si nu mi-a placut culoarea.

As fi interesat de schimb cu van ( sharan, galaxy, diesel si automat )

Pret 9500 euro. Astept comentariile voastre cu criza.... ma distreaza la minune :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3000 D , an 2000, 165.000 km , automata, piele, trapa, volan piele cu comenzi, alarma, xenon, ABS, ASC, scaune incalzite, geamuri electrice, oglinzi electrice, dublu climatronic, car kit bluetouth, satie cu sub JBL ajutata si cu inalte JBL, se aude impecabil, jante pe 17 + un set de jante Borbet pe 16 cu cauciucuri de iarna. Consum 10.5 in oras, la mine aici in Constanta, vara cu clima. Masina este foarte bine intretinuta si la exterior si la interior. A fost vopsita impecabil, exista si un istoric cu poze la vopsitorie sa se vada ca nu a fost lovita sau ruginita. Vopseaua era matuita si nu mi-a placut culoarea.

As fi interesat de schimb cu van ( sharan, galaxy, diesel si automat )

Pret 9500 euro. Astept comentariile voastre cu criza.... ma distreaza la minune :)

Foarte frumoasa masina dar si culoarea.

Bafta la vanzare! :lol:

Link to comment
Share on other sites

As fi surprins sa cred ca ai postat masina doar pentru comentariile haioase. Eu sunt in cautarea unui e39 cu cutie automata(neaparat),dar nu te supara cu 1000 de euro mai putin am gasit model 2003. Si crede-ma ca arata impecabil(in poze ca si la tine acelasi lucru vad). Interesanta vopseaua,nimic de zis,sunt curios daca o dai la banii astia.

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Dar de ce ai schimbat volanul?

 

pentru comenzi si pilot automat

:)

 

 

imi era ca sa prins ca o facusem varza pe fata si sarise toate airbagurile :lol:

volan schimbat si revopsita,normal ca asta este intrebarea oricaruia. Degeaba suspectam,asta numai tu poti sa recunosti si plus ca la o vizionare se vede. Oricum la pretul asta cred ca ai pus masina la vanzare la misto,cum ai si specificat mai sus(sa vezi comentariile).

Link to comment
Share on other sites

Dar de ce ai schimbat volanul?

 

pentru comenzi si pilot automat

:lol:

 

 

imi era ca sa prins ca o facusem varza pe fata si sarise toate airbagurile :)

volan schimbat si revopsita,normal ca asta este intrebarea oricaruia. Degeaba suspectam,asta numai tu poti sa recunosti si plus ca la o vizionare se vede. Oricum la pretul asta cred ca ai pus masina la vanzare la misto,cum ai si specificat mai sus(sa vezi comentariile).

 

 

crede-ma ca la cati am vazut aici care isi pun volan cu comenzi la masini care nu au avut din fabrica nu ma asteptam sa mai fie unul care sa nu realizeze de ce am schimbat volanul mai ales ca in anunt am specificat ca am volan cu comenzi. Si am mai specificat ca am si istoricul foto cu vopsitul special pentru carcotasi. Daca prietena ta se vopseste si se spala nu te mai mariti cu ea ?!!Nu am pus masina la misto si zic sa te grabesti sa o cumperi pe aia care ai gasit-o mai ieftin si sa numai pierzi timpul prin alte topicuri. Asta e pretul masinii acum si cu asta basta, nu stau sa scriu ce am bagat in ea sau cat a costat vopsitul etc etc ca altii. Nu am decat facturile recente de la placute frana, baterie si toate filtrele si curelele de la ea. Tie o sa-ti arat si factura de la vopsit. Am uitat ca am schimbat si parbrizul, la accident mi-au sarit doua plombe pe langa airbag si au ciobit parbrizul in doua locuri , ceva in genul pietricelelor de pe sosea.

Deci parbriz nou, iar daca nu se vede in poze am si eleron pe capota, elron pe parbriz si pleoape. Mai am si un set de mahon pentru interior, trimuri sau cum se spune ca numai inteleg. Trimuri pe aici am citit si la stopuri si la ornamente geam si la ........

 

imi cer scuze, dar daca cineva mai este curios si de ce o dau .....motivul este ca vine un baby si vreau o masina in care sa nu ma chinui sa bag un carucior. Mai am una de teren dar care abia urc eu in ea de inalta ce e. Am istoric si cu poze la nevasta sa se vada ca este insarcinata ( tot pentru carcotasi ) :)

Link to comment
Share on other sites

Eu te cred ca ai bagat bani in ea,nu zic ca nu..dar se stie ca acei bani nu prea se recupereaza. Se vede ca ai incercat din prefacelift sa o faci facelift,apreciez investitia(chiar daca este aftermarket) si efortul tau. Bafta la vanzare si sa fie intr-un ceas bun!(am vazut ca astepti un bebe)Sa-ti traiasca!

Nu te supara ,dar mi-am spus parerea vis-a-vis de pret, in comparatie cu alte oferte. Sunt aici masini la 7-8000 si nu se vand,asta este situatia si unele chiar sunt bine puse la punct(vremurile astea nenorocite).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Am vazut de cateva ori masina asta in trafic. Este super ingrijita si are o culoare...fantastica... Iti atrage privirea imediat. Ce bine era daca ii puneai o bara facelift si niste faruri tot facelift! :) A, ce nu-mi place la ea este ca nu are emblema pe capota. :) Chiar nu va inteleg de ce o scoateti, va e rusine cu ea? :lol: Edited by Bobo1987
Link to comment
Share on other sites

Am vazut de cateva ori masina asta in trafic. Este super ingrijita si are o culoare...fantastica... Iti atrage privirea imediat. Ce bine era daca ii puneai o bara facelift si niste faruri tot facelift! :) A, ce nu-mi place la ea este ca nu are emblema pe capota. :) Chiar nu va inteleg de ce o scoateti, va e rusine cu ea? :lol:

 

Merci

Nu imi e rusine cu ea ca altfel nu aveam grija nici de masina dar decat sa o scoata altii ( cum am vazut la multe ) mai bine ... eu. :) Faruri facelift vreau sa-i pun dar bara nu. Astept un pret mai bun la faruri.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut de cateva ori masina asta in trafic. Este super ingrijita si are o culoare...fantastica... Iti atrage privirea imediat. Ce bine era daca ii puneai o bara facelift si niste faruri tot facelift! :) A, ce nu-mi place la ea este ca nu are emblema pe capota. :) Chiar nu va inteleg de ce o scoateti, va e rusine cu ea? :lol:

 

Merci

Nu imi e rusine cu ea ca altfel nu aveam grija nici de masina dar decat sa o scoata altii ( cum am vazut la multe ) mai bine ... eu. :) Faruri facelift vreau sa-i pun dar bara nu. Astept un pret mai bun la faruri.

Nu vrei sa ii schimbi si bara? De ce, iti place mai mult cea de nfl? :)

 

Si apropo, spune-mi si mie, te rog, cat te-a costat revopsitul? :D

Link to comment
Share on other sites

Am vazut de cateva ori masina asta in trafic. Este super ingrijita si are o culoare...fantastica... Iti atrage privirea imediat. Ce bine era daca ii puneai o bara facelift si niste faruri tot facelift! :D A, ce nu-mi place la ea este ca nu are emblema pe capota. :) Chiar nu va inteleg de ce o scoateti, va e rusine cu ea? :lol:

 

Merci

Nu imi e rusine cu ea ca altfel nu aveam grija nici de masina dar decat sa o scoata altii ( cum am vazut la multe ) mai bine ... eu. :) Faruri facelift vreau sa-i pun dar bara nu. Astept un pret mai bun la faruri.

Nu vrei sa ii schimbi si bara? De ce, iti place mai mult cea de nfl? :)

 

Si apropo, spune-mi si mie, te rog, cat te-a costat revopsitul? :D

 

 

imi place mai mult bara asta iar vopsitul a costat cam mult sincer, am dat un Patrol la schimb pe masina , am luat o diferenta de bani si am pus conditia sa fie revopsita masina si au cam calculat pe la 5000 lei, asa se intampla la combinatii :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.