Jump to content

BMW E36 CABRIO


preparatu`

Recommended Posts

nu stiu care este faza,asa am cumparat masina de la neamt direct,asa o cumparase si el acum fix un an cu suma de 8700e(am factura originala),a mers doar 10mii km sotia lui dupa care a ramas insarcinata si nu a mai putut sa circule cu ea,a stat numai in garaj.

Anul trecut cand am vazut-o nu avea stickerele pe ea. Deci cineva le-a pus dupa ce masina a intrat in tara :)

Oricum, masina merita fiecare euro, este superba.

 

P.S: Pozele sunt facute pe 6 mai 2008.

 

 

ok,stii bine ce spui,stiu ce ai vrut sa spui cu asta,masina este a unui neamt si sotia este romanca,au o firma aici in ro,masina am cump de la prop direct,ai vrut sa scoti in evidenta asta,masina a stat numai in parcarea subterana la intercontinental o perioada destul de lunga,cam din vara,de atunci n-a mai fost miscata,in continuare platesc parcarea...cine vrea s-o cump si are nevoie de un act gen contract de vanzare sau ceva pt inm la noi mergem la el si face ce trebuie,masina este radiata acum o luna si ceva cand mi-a fost vanduta.

exista brief mare,brief mic si brief de europa,asigurarea originala inca valabila si numerele de germania ale ei din acte,plus restul actelor,carte service,manuale instructiuni...etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pe cat sunt?16?folosesti distantiere?multzumesc

la schimb nu le dai cu bbs pe 17?

da pe 16,nu fol dist,au et-ul f mic,pana in 20 si din acest motiv sunt asa iesite la fata.ns ce sa spun,da-mi mai multe detalii,et,j,ce anvelope ai pe ele si vedem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.