Jump to content

Multimedia pt E46


Recommended Posts

M-am cam saturat sa tin o biblioteca de CD-uri in masina. M-am hotarat sa caut o varianta pt a putea asculta MP3. player-ele aftermarket nu le suport. strica tot aspectul masinii. emitatoarele FM - o prostie, semnalul parca e de la un post clandestin de manele. mai erau variante cu xcarlink sau altele de gen cu montarea unui dispozitiv care se lega la cd player. nu stiu insa daca e compatibil cu cd-ul meu si cu comenzile de pe volan. plus id tag sau cd text stiu ca nu ar exista.

 

Am vazut de curand ceva ce mi-a atras atentia. O chinezarie (f probabil) adaptata f bine pt E46. Pe langa facilitatile oarecum normale de citire MP3, DVD si alte formate audio si video, se pot rula igo 2008 3d, aplicatii office (word, excel etc), disponibilitate bluetooth, pastrarea comenzilor de pe volan, touchscreen, tv tuner si multe altele.

 

Oricat mi-ar placea aceste gadget-uri am invatat ca majoritatea produselor care incearca sa le faca pe toate nu prea reusesc sa faca nimic cu adevarat bine.

 

Imi place ca pare sa se incadreze f bine in linia bordului, dispune de un touchscreen cu o rezolutie f buna (800/480) si face cam tot ba chiar mai mult decat trebuie.

Ce nu-mi place este faptul ca e un no-name made in china...

 

Stie cineva produsul sau ceva asemanator? A vazut/testat cineva asa ceva?

post-1654-1262777416_thumb.jpg

post-1654-1262777427_thumb.jpg

post-1654-1262777434_thumb.jpg

post-1654-1262777460_thumb.jpg

Edited by kst
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.