Jump to content

Vand sau Schimb BMW 318D


BH18MDI

Recommended Posts

Vand sau schimb BMW 318D 1951 cmc 116 CP cu chiptuning (soft) 150 CP, 177000km Reali, an fabricatie 2002 Decembrie, inmatriculat prima data in Germania aprilie 2003, in tara in august 2008, cu jante 17" model M6 si pneuri late noi, angel eyes albe + xenon, masca radiator cromata model nou, AC, Stare impecabila, Nefumator Certificat de conformitate si service la zi, recent schimb placute frane si schimb ulei LongLife, Carkit + Tel. Nokia 6310i, CD Player Bussines BMW, Oglinzi electrice, incalzite si heliomate, ABS, Dynamic Stability Control, faruri ceata, folii omologate RAR spate + fata. Plus 1 set jante fabrica tabla cu capace BMW si pneuri noi.

post-11749-1263479374_thumb.jpg

post-11749-1263479443_thumb.jpg

post-11749-1263479534_thumb.jpg

post-11749-1263479611_thumb.jpg

post-11749-1263479672_thumb.jpg

post-11749-1263479738_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vand sau schimb BMW 318D 1951 cmc 116 CP cu chiptuning (soft) 150 CP, 177000km Reali, an fabricatie 2002 Decembrie, inmatriculat prima data in Germania aprilie 2003, in tara in august 2008, cu jante 17" model M6 si pneuri late noi, angel eyes albe + xenon, masca radiator cromata model nou, AC, Stare impecabila, Nefumator Certificat de conformitate si service la zi, recent schimb placute frane si schimb ulei LongLife, Carkit + Tel. Nokia 6310i, CD Player Bussines BMW, Oglinzi electrice, incalzite si heliomate, ABS, Dynamic Stability Control, faruri ceata, folii omologate RAR spate + fata. Plus 1 set jante fabrica tabla cu capace BMW si pneuri noi.Pret 9000 Euro. sau Schimb cu alt BMW.

 

Nu ma pot abtine.....

"Certificat de conformitate"..... ce inseamna acest certificat de conformitate???

"masca radiator cromata model nou"....arata beton grilele :)

Certif de conformitate ar trebuii sa aiba toate masinele. Afara asa primesti masina. :)

Cu noul grilaj nam poze pt ca am facut pozele inainte sa le schimb. :)

Ok am inteles ca nam poze cu fata si spatele masini dar, asa mi am facut pozele atunci. That's it.

 

Nu arata rau 320 tau :lol:

post-11749-1263481326_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Certif de conformitate ar trebuii sa aiba toate masinele. Afara asa primesti masina. :D

Cu noul grilaj nam poze pt ca am facut pozele inainte sa le schimb. :)

Ok am inteles ca nam poze cu fata si spatele masini dar, asa mi am facut pozele atunci. That's it.

 

Nu arata rau 320 tau :)

 

Eu stiam ca un certificat de conformitate se emite pentru a garanta ca un produs este conform cu niste standarde.... :lol:

Iar 320d meu este un seria 3 oarecare fara certificat de conformitate :) si cu grilele negre model vechi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.