Jump to content

FURT AUTO IS-01-NSH


adrenalin_rush

Recommended Posts

S-a furat Dacia Sport 1410 culoare rosie,din Piatra Neamt,cine are orice informatii este rugat sa sune la 0747900575 ,sau id mess adrenalin_00_rush indiferent de ora ....masina arata stil cn4 ,geamuri electrice plus o gramada de alte modificari....are busonu de benzina pe aripa dr spate...usita mai exact

 

Rog pe oricine detine vreo informatie,sa de-a urgent un semn,iar pt cei care cad pe spate de ras,ganditi-va ca acu e a mea,da maine poate fi a ta lipsa in parcare...numai bine tuturor post-8043-1264433849_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca exista vreun idiot printre noi care sa cada pe spate de ras, insa nu credeam ca ar exista vreun idiot care sa fure o dacie sport! Nu de alta, dar nu e o masina atat de comuna incat s atreci usor neobservat cu ea... dac aera o berlina sau break mai ziceam, dar sport... aste anu s-au mai fabricat de prin '80 si pe cele care au ramas le numeri pe degete...

Sa furi o masina care iese usor in evidenta si sa umbli cu ea pe strada este ca si cum te-ai duce intre vanatori imbracat in ratza si purtand tinta pe tarteata...

 

ai dreptate dar doar partial....e ciudat sa furi o masina care sare in ochi,si sa sa-ti raspund exista persoane care cand au auzit au ras cu pofta....dumnezeu stie dc...nu am vrut sa jignesc pe nimeni ,vreau doar sa-mi gasesc masina.....a mea e fabricata in 92 e ultimu an de fabricatie la sportive....multa sanatate tuturor,si grija mare unde va parcati masina...pe criza asta se fura orice...la urs mi-a furat o aripa si 2 roti....take care....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.