Jump to content

vand e36 318is coupe


allexpit

Recommended Posts

pret 4200....interior recaro piele...ambreaj nou(am mers 10 km cu el)...kit M...oglinzi electrice incalzite..trapa electrica....faruri zkw cu lupa...revizie recent facuta..suspensie sport...stare foarte buna....+ multe altele.pentru mai multe poze la sectiunea masina mea....accept unele schimburi...cu e36 sedan...sau alte auto...pretul nu este negociabil...va multumesc

 

post-23474-1265208997_thumb.jpg

post-23474-1265208986_thumb.jpg

post-23474-1265209010_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bai da tu nu ai alta treaba...pret de e46 ce e46 iei tu ma la bani astia??care sa fie in stare impecabila...iei vreunu din 99 obosit ...masina mea e impecabila....te rog sa iti pastrezi comentariile pt alcineva....multumesc...si apropo....e din 95 Edited by allexpit
Link to comment
Share on other sites

bai da tu nu ai alta treaba...pret de e46 ce e46 iei tu ma la bani astia??care sa fie in stare impecabila...iei vreunu din 99 obosit ...masina mea e impecabila....te rog sa iti pastrezi comentariile pt alcineva....multumesc...si apropo....e din 95

mai bine un e 46 din 99 decat impecabila ta...si bai sa vb cu la ghelba la tine.....sau anuntul e doar pt cunoscatori? comentez ce vreau si unde vreau...

Edited by manolica1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.