Jump to content

Cumpar module BMW stricate (navi Mk3, Mk4, bm54) etc


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ai putea sa imi rescrii softul al un modul mk3? A fost instalata o versiune mai mare si nu mai trimite imagine in ecranul din fata. Varianta instalata gresit era V32 cred.

 

Mai am un modul mk3 defect, a intrat apa pe placa, cam 3 cm prezinta urme de oxidare. Daca ai putea repara softul la cealalta, aceasta as putea sa o ofer ca si recompensa.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

In principal ma intereseaza modulele prezente pe E46, E39, E53 etc.

 

-Modul radio BM54/BM24

-Unitate navigatie Mk3/Mk4

-modul video

-modul bluetooth

 

 

Nu conteaza natura defectului (ca a fost desfacut, inundat etc), pretul oferit va fi in functie de starea modulului. Orientativ, ofer intre 30-70eur/modul.

 

ai vreun sistem complet pt e39 de vanzare?:) dau la schimb si cd player proffesional

Link to comment
Share on other sites

In principal ma intereseaza modulele prezente pe E46, E39, E53 etc.

 

-Modul radio BM54/BM24

-Unitate navigatie Mk3/Mk4

-modul video

-modul bluetooth

 

 

Nu conteaza natura defectului (ca a fost desfacut, inundat etc), pretul oferit va fi in functie de starea modulului. Orientativ, ofer intre 30-70eur/modul.

 

Salut eu lucrez in desmembrari AUTO in IRL,modulele de pe masini cu volan pe dreapta sunt bune pt.TINE. piese_auto14 id meu daca vrei sa vb sau 00353894391558 TRAYAN o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Nu prea am mai intrat pe forum in ultima vreme dar se pare ca a aparut activitate pe acest topic :)

 

In continuare ma intereseaza module defecte dar ofer si serviciu de reparatie pentru BM54, MK3, MK4, TV (poate si alte module). Ma gasiti la 0740228312 (Mircea).

Edited by Cream
Link to comment
Share on other sites

Ai putea sa imi rescrii softul al un modul mk3? A fost instalata o versiune mai mare si nu mai trimite imagine in ecranul din fata. Varianta instalata gresit era V32 cred.

 

Mai am un modul mk3 defect, a intrat apa pe placa, cam 3 cm prezinta urme de oxidare. Daca ai putea repara softul la cealalta, aceasta as putea sa o ofer ca si recompensa.

Multumesc

 

Nu cred ca ai observat intrebarea. Esti interesat?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
daca te intereseaza am eu un cd changer de E46 care nu citeste,este complet cu tot cu cartus de cd. si mai am un mk3 care "scuipa" afara cd ,nu le citeste deloc. de asemenea mai am un monitor navi 4:3 functioneaza perfect si un MK 2 care la fel functioneaza perfect. Edited by bmw 328 i
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.