Jump to content

de vanzare bmw 323, 2001 fabricatie, 170CP


gabonee

Recommended Posts

nu ma pricep,m-a rugat sa dau anunt in forma asta iar asta este pretul care il vrea pe el :)

 

rog un admin sa modifice sa scoata din descriere pachem M

 

el arata super bine la fata locului,era prafuit cand am facut poze si camera este praf cu care am facut

Edited by gabonee
Link to comment
Share on other sites

nu ma pricep,m-a rugat sa dau anunt in forma asta iar asta este pretul care il vrea pe el :lol:

 

rog un admin sa modifice sa scoata din descriere pachem M

 

el arata super bine la fata locului,era prafuit cand am facut poze si camera este praf cu care am facut

 

 

 

Sustin, masina chiar arata bine eu sunt din Ploiesti si stau chiar in zona, o cunosc de ceva vreme. La pret nu ma bag si covorasele ...... ah covorasele :)

Link to comment
Share on other sites

cred ca ai gresit la pret un pic!

De ce???....cat ar trebui sa coste un coupe?

Pe forumul asta cred ca-i o mare greseala sa pui la vanzare o masina...imediat sar pe vanzator cu gura o gramada de useri...ca-i prea mare pretul..ca-i rosie ..ca nu e neagra...ca are ca n-are....si tot asa.....

Mentionez ca habar n-am cine vinde masina asta si nu stiu nimic despre ea...dar as fi vrut ca macar unul din ce-i care spun ca-i scumpa sa fi fost sa vada live masina si sa spuna atunci daca merita sau nu!!!

Si in plus oricine merge sa cumpere o masina stie ce inseamna o negociere la fata locului....

Link to comment
Share on other sites

cred ca ai gresit la pret un pic!

De ce???....cat ar trebui sa coste un coupe?

Pe forumul asta cred ca-i o mare greseala sa pui la vanzare o masina...imediat sar pe vanzator cu gura o gramada de useri...ca-i prea mare pretul..ca-i rosie ..ca nu e neagra...ca are ca n-are....si tot asa.....

Mentionez ca habar n-am cine vinde masina asta si nu stiu nimic despre ea...dar as fi vrut ca macar unul din ce-i care spun ca-i scumpa sa fi fost sa vada live masina si sa spuna atunci daca merita sau nu!!!

Si in plus oricine merge sa cumpere o masina stie ce inseamna o negociere la fata locului....

 

 

nenea dracusor , relaxeaza-te . E pe forum 330ci impecabil , vazut de useri , cu 8000 E . Deci chill !

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu nenea adi viteza...

Ia-o tu la banii astia daca tot tragi ca arata bine!

Precizez , masina daca te uit atent

pe portiera dreapta se poate vedea cat de intretinuta e , sa nu mai vbm de presuri si alte "mici detalii"

 

Exista o vorba.."prost e cine da, nu cine cere"...

Nu vreau sa intru in polemica dar ca un punct de vedere personal si nu legat neaparat de masina din acest topic, preturile din romania nu mai sunt reale....se baga in fata criza dar romanu' cumpara tot coupe si cabrio de exemplu :) ....

Am vazut diferente mari de pret intre doua masini identice iar daca masina mai scumpa este foarte buna si merita banii ceruti imediat se arata cealalta masina mai ieftina ca reper chiar daca aia e un cazan obosit.(ma repet nu-i cazul despre masina din acest topic)

In fine nu era intentia mea sa ajungem la asemenea discutii asa ca ma retrag.

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu nenea adi viteza...

Ia-o tu la banii astia daca tot tragi ca arata bine!

Precizez , masina daca te uit atent

pe portiera dreapta se poate vedea cat de intretinuta e , sa nu mai vbm de presuri si alte "mici detalii"

 

Exista o vorba.."prost e cine da, nu cine cere"...

Nu vreau sa intru in polemica dar ca un punct de vedere personal si nu legat neaparat de masina din acest topic, preturile din romania nu mai sunt reale....se baga in fata criza dar romanu' cumpara tot coupe si cabrio de exemplu :) ....

Am vazut diferente mari de pret intre doua masini identice iar daca masina mai scumpa este foarte buna si merita banii ceruti imediat se arata cealalta masina mai ieftina ca reper chiar daca aia e un cazan obosit.(ma repet nu-i cazul despre masina din acest topic)

In fine nu era intentia mea sa ajungem la asemenea discutii asa ca ma retrag.

Numai bine.

 

 

+1 ai dreptate din punctul asta de vedere, toti samsarii si toate scursurile iti baga in fata argumente dastea menite sa te "faca", tu iti mentii pretul si asta este sa isi cumpere cazanele alea care le vad ei mai ieftine

 

ps: no offence dar masina in cauza mai mult de 8500E nu pre merita

Edited by Mario Marius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.