Jump to content

VAND BMW 320D E46


fastpit

Recommended Posts

7000 ? Atunci pe a ta la cat o evaluezi ? :)

 

 

 

cand am luat-o acu 2 ani am dat pe ea 11000 si acu nu o vand ca nu se merita si nu o sa iti dea nimeni pe ea 10000 pentru ca au aparut modele noi la bani astia ( e90 )

voi cred ca vorbiti din auzite sa-mi aratati si mie un e90 in stare buna la 10 000.

 

 

 

http://www.autovit.ro/masini/bmw/318/index...C&offset=45

 

 

 

model E90 , 10,500e , 2005

 

 

nu sunt carcotas dar uite am si eu e46 din 2004 si nu as da cu 9000,10.000 euro....

iar cea ce ne arata site-ul respectiv, daca te uiti atent putin ai sa vezi ca e90-uri fara optiuni pe langa asta gasesti si e46 cu 9500 euro cu 195000km, plus ca in 2007 aveam e90 pe care am dat 26.500 si in 4 luni de zile am dat cu 20.400. deci asta e piata la masini, nu ai ce face iar mie mi se pare un e46 e mai reusit decat un e90.

Hai sa numai stricam topicul omului... :)

Link to comment
Share on other sites

masina arata bine insa cam scumpa...de ce o vinzi? vrei sa iti iei altceva? te intereseaza schimb?

vreau o masina in jur de 250 cai chiar benzina si preferabil quattro

gasisem o mazda 6 MPS in Brasov dar s-a vandut intre timp.

Sunt dispus la ceva schimburi dar trebuie sa fie ori un SUV la care sa mai dau eu diferenta ori o masina sport peste 220 cai.

 

Cum ti se pare masina mea la schimb?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...view=getnewpost

Link to comment
Share on other sites

masina arata bine insa cam scumpa...de ce o vinzi? vrei sa iti iei altceva? te intereseaza schimb?

vreau o masina in jur de 250 cai chiar benzina si preferabil quattro

gasisem o mazda 6 MPS in Brasov dar s-a vandut intre timp.

Sunt dispus la ceva schimburi dar trebuie sa fie ori un SUV la care sa mai dau eu diferenta ori o masina sport peste 220 cai.

 

Cum ti se pare masina mea la schimb?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...view=getnewpost

ca sa iti dau masina la schimb as face-o in doua moduri:

- iti dau eu BMW 320D + diferenta 5000 Euro si tu achiti leasingul

- ca sa preiau eu leasingul imi dai tu diferenta 5000 Euro

Link to comment
Share on other sites

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...view=getnewpost

ca sa iti dau masina la schimb as face-o in doua moduri:

- iti dau eu BMW 320D + diferenta 5000 Euro si tu achiti leasingul

- ca sa preiau eu leasingul imi dai tu diferenta 5000 Euro

 

Multumesc pentru oferta, dar nu. Sigur poti gasi un E90 frumos la o astfel de varianta, fara sa te chinui cu un leasing.

Link to comment
Share on other sites

- jante 18" originale BMW, provin de pe un BMW M3

 

 

Pret 10000 Euro

 

jantele astea niciodata nu au fost pe nici un M3...cum sa spui asa ceva, si pretul este foarte mare in comparatie cu dotarile masinii si an si piata etc, daca iti iei 7,500 sa zici mersi.

Link to comment
Share on other sites

- jante 18" originale BMW, provin de pe un BMW M3

 

 

Pret 10000 Euro

 

jantele astea niciodata nu au fost pe nici un M3...cum sa spui asa ceva, si pretul este foarte mare in comparatie cu dotarile masinii si an si piata etc, daca iti iei 7,500 sa zici mersi.

 

auzi, nu stiu de ce nu iti vezi tu de treaba ta, chiar nu ai altceva de facut decat sa iti dai tu cu presupusul care e pretul si daca jantele au fost sau nu pe un M3. Eu iti spun ca am vazut cu ochii mei cand au fost date jos de pe masina, in interiorul lor e scris pe janta (turnat) BMW asa ca nu inteleg chiar care e treaba ta.

Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza un schimb cu jantele mele iti mai dau eu 200euro,precizez k iti da 5 jante la fel,iar rezerva n'a fost folosita niciodata!Jantele au fost pe masina din fabricatie,iar masina luata de la AB Bucuresti!Gumele actuale pe cele 4 jante sunt all season si au 3luni,iar pe rezerva am cauciug vara pt inca 2veri!Daca vrei vb si ne intelegem cumva,sigur o sa t avantajeze la vanzare setul meu de 5 jante! :)

 

Daca te intereseaza un schimb cu jantele mele iti mai dau eu 200euro,precizez k iti da 5 jante la fel,iar rezerva n'a fost folosita niciodata!Jantele au fost pe masina din fabricatie,iar masina luata de la AB Bucuresti!Gumele actuale pe cele 4 jante sunt all season si au 3luni,iar pe rezerva am cauciug vara pt inca 2veri!Daca vrei vb si ne intelegem cumva,sigur o sa t avantajeze la vanzare setul meu de 5 jante! :)

Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza un schimb cu jantele mele iti mai dau eu 200euro,precizez k iti da 5 jante la fel,iar rezerva n'a fost folosita niciodata!Jantele au fost pe masina din fabricatie,iar masina luata de la AB Bucuresti!Gumele actuale pe cele 4 jante sunt all season si au 3luni,iar pe rezerva am cauciug vara pt inca 2veri!Daca vrei vb si ne intelegem cumva,sigur o sa t avantajeze la vanzare setul meu de 5 jante! :)

 

Daca te intereseaza un schimb cu jantele mele iti mai dau eu 200euro,precizez k iti da 5 jante la fel,iar rezerva n'a fost folosita niciodata!Jantele au fost pe masina din fabricatie,iar masina luata de la AB Bucuresti!Gumele actuale pe cele 4 jante sunt all season si au 3luni,iar pe rezerva am cauciug vara pt inca 2veri!Daca vrei vb si ne intelegem cumva,sigur o sa t avantajeze la vanzare setul meu de 5 jante! :)

 

pune niste poze cu jantele

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
....scump...la 10000 iti iei e 90 si cu comenzi pe volan :) ......

 

bafta la vanzare

 

 

la 10000 probabil vreo raie cazuta cu nspe mii de km... un E 90 bun si intretinut e mai mult de 15000>>>

 

am zis-o si o mai zic..intrebati-va si voi..dc afara un e90 ok nu gasesti sub 13000euro, oare cum de la noi gasesti la 10-11mii, cica duse de afara? nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar dc nu esti naiv iti poti da seama si singur ca masinile alea ori au peste 3-400k km ori au fost date peste cap si facute cu piese de la schrott...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mai sunt si eu interesat dar sincer ai concurenta. Cum mai sta? Mai are rotile, pretul e tot ala? Mai e de vanzare? Mie sincer mi se pare ceva de genul "daca se vinde bine, daca nu raman cu ea ca e buna" :) . Oricum, bafta!
Link to comment
Share on other sites

Mai sunt si eu interesat dar sincer ai concurenta. Cum mai sta? Mai are rotile, pretul e tot ala? Mai e de vanzare? Mie sincer mi se pare ceva de genul "daca se vinde bine, daca nu raman cu ea ca e buna" :) . Oricum, bafta!

Da se mai vinde. Rotile sunt tot alea nu o sa le vand separat, acum doua saptamani tocmai le-am pus din nou pe masina.

Pretul este 9500 Euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.