Jump to content

Cumpar 6 bujii


Recommended Posts

Dupa cum am spus in titlu vreau sa cumpar 6 bujii pt e46 fl motor 2.2 benzina NOI.

 

Mi-am adus aminte dupa ce am postat anuntul ca vreau sa cumpar si 2 faruri cu xenon si angel eyes din fabrica. SH sau noi daca e un pret bun.

Eventual fac schimb cu ale mele care au xenon shi angel eyes puse de mine singurul motiv pentru care le schimb e faptul ca e sticla cam matuita.

Edited by Florin_gl
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am spus in titlu vreau sa cumpar 6 bujii pt e46 fl motor 2.2 benzina NOI.

 

Mi-am adus aminte dupa ce am postat anuntul ca vreau sa cumpar si 2 faruri cu xenon si angel eyes din fabrica. SH sau noi daca e un pret bun.

Eventual fac schimb cu ale mele care au xenon shi angel eyes puse de mine singurul motiv pentru care le schimb e faptul ca e sticla cam matuita.

salut

bujii pot sa-ti dau la pret f bun dar mi-ar trebui o serie de sasiu.

set de faruri cu angel eyes si cu lupa 970 ron, noi

daca vrei se poate aduce si numai geamul de far , dar trebuie sa-mi spui exact ce faruri ai, eventual un cod dupa ale tale ar ajuta

 

0751196982

ym truck_zone

cornel@pieseautovehicule.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.