Jump to content

[Cumpar] eleron M3 si tunele aer pt bara M


Recommended Posts

Mi-au furat eleronul de pe portbagaj drept urmare trebuie sa cumpar altul. tipul ala micut de M3.

 

Am nevoie si de tunele de aer pt bara M-tech2.

 

As avea nevoie de un parbriz dar am gasit aici cu 4.5 mil cu tot cu montaj deci... daca are cineva un pret mai bun... astept propuneri. (fara senzori)

 

Evident pt e46 facelift.

Link to comment
Share on other sites

Mi-au furat eleronul de pe portbagaj drept urmare trebuie sa cumpar altul. tipul ala micut de M3.

 

Am nevoie si de tunele de aer pt bara M-tech2.

 

As avea nevoie de un parbriz dar am gasit aici cu 4.5 mil cu tot cu montaj deci... daca are cineva un pret mai bun... astept propuneri. (fara senzori)

 

Evident pt e46 facelift.

 

Am eleron oem de pe m3 e46 la 250 lei....0723.77.67.67 (este albastru)

Link to comment
Share on other sites

nu ai deranjat doar ca ce vinde dny sunt de bara de facelift normala. nu bara de M si difera. si eu am schimbat bara acum si am nevoie.

intradevar...eu am pt bara normala....si cele de M sunt diferite. daca le cumperi sh vezi sa le iei cu tot cu prinderi...eu le-am cumparat de pe forum dar nu aveau prinderi...si mecanicul le-a prins cu niste tablite in forma de "L"....a fost mai complicat. Asta ca sa nu patesti ca mine. la reprezentanta sunt 4 mil ambele st/dr cu tot chitul de montaj. Cand am fost sa ma interesez la AB...tipa de la piese mi-a zis ca am nevoie si de aparatoarele de noroi ca sunt diferite....dar nu este adevarat. salut!

Link to comment
Share on other sites

dar eu din cate am inteles ar fi si un tunel central care e diferit cand schimb bara?

si eu stiam ca sunt doar alea laterale dar saptamana asta mi-a spus un coleg ca ar mai fi si unul central care trebuie schimbat asa ca... daca stie cineva sigur poate ma lamureste si pe mine.

 

merci.

Link to comment
Share on other sites

salut florin

iti dau linkul din realoem ca sa poti vedea ca difera codurile la grila centrala in cazul kitului aerodinamic..M , mai departe cit de mult difera si daca il poti folosi pe cel vechi trebuie vazut cu mecanicul, cert este ca nu ar fi facut coduri diferite degeaba in program...

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=75

Link to comment
Share on other sites

ala central nu trebuie schimbat neaparat...trebuie doar taiata marginea de cauciuc....are cam 1 cm sau 1.5cm....se taie pentru ca altfel bara nu intra la fix pe masina. eu nu l-am schimbat....dar daca ai bani....eu zic ca merita schimbat si ala. salut!
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.