Jump to content

cumpar e46


george81

Recommended Posts

11-07-2006 prima inmatriculare in romania...daca ai 7500 mai sa pui peste cateva sute de euro...nu-ti dau masina sa bagi bani in ea...poti sa o incerci sa ii faci ce vrei...o sa fii multumit...e masina din 11/2003
Link to comment
Share on other sites

cumpar bmw320d an 2002-2004,berlina,ofer 7500eu

astept oferte

te-ai uitat la masina mea? ce parere ai?

s-ar incadra cam in toate cerintele si eu zic ca arata chiar bine masina(extrasele sunt ok si ele)..sunt unic propietar in RO si chiar dc are rulaj in Ro te asigur ca nu se simte (nu bate nimic sau scartaie nimic) pentru ca am avut f mare grija de ea si tot timpul cum se auzea ceva schimbam cu piese noi/originale. eu unul sunt f multumit de ea, si dc nu as pleca din tara m-as gandi serios sa o mai tin inca 2 ani macar..

oricum, dc arunci o privire da-mi niste feedback legat de ce pareri ai (pro si contra:) )

Link to comment
Share on other sites

frumasa masina mai negociezi?

 

 

astept oferte in continuare

 

da, cum am zis si in post-ul meu, pretul este negociabil si astept si eu oferte:) m-au contactat cateva persoane din Arad si au zis ca vor sa vada masina dupa Sarbatori..dc nu se concretizeaza nimic in 1-2 saptamani probabil ca voi merge cu ea in piata (as fi preferat sa nu merg si sa o vand fie la un cunoscut fie la un fan bmw :) )

 

Pana atunci insa.. Sarbatori fericite :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.