Jump to content

cumpar e46


george81

Recommended Posts

cred ca plec in germania

multumesc frumos pentru oferte

sincer ma indoiesc sa o sa ajungi in tara pana in 7500e, cu un seria 3 din 2002 incoace (e46 facelift) si care sa fie si OK masina. de obicei masinile ce sunt duse de afara si le vezi la la preturi (suspect de) mici in piata (mai mici ca si in germania chiar!) sunt fie cu km f multi fie au fost lovite si reparate...altfel nici nu s-ar explica cum pot fi mai ieftine decat chiar in Germania in conditiile in care doar drumul pana acolo (+ numere de tzoll) te costa ~500e.

oricum, multa bafta dc mergi :)

Link to comment
Share on other sites

cred ca plec in germania

multumesc frumos pentru oferte

sincer ma indoiesc sa o sa ajungi in tara pana in 7500e, cu un seria 3 din 2002 incoace (e46 facelift) si care sa fie si OK masina. de obicei masinile ce sunt duse de afara si le vezi la la preturi (suspect de) mici in piata (mai mici ca si in germania chiar!) sunt fie cu km f multi fie au fost lovite si reparate...altfel nici nu s-ar explica cum pot fi mai ieftine decat chiar in Germania in conditiile in care doar drumul pana acolo (+ numere de tzoll) te costa ~500e.

oricum, multa bafta dc mergi :)

ok merci pt sfaturi

Link to comment
Share on other sites

cred ca plec in germania

multumesc frumos pentru oferte

sincer ma indoiesc sa o sa ajungi in tara pana in 7500e, cu un seria 3 din 2002 incoace (e46 facelift) si care sa fie si OK masina. de obicei masinile ce sunt duse de afara si le vezi la la preturi (suspect de) mici in piata (mai mici ca si in germania chiar!) sunt fie cu km f multi fie au fost lovite si reparate...altfel nici nu s-ar explica cum pot fi mai ieftine decat chiar in Germania in conditiile in care doar drumul pana acolo (+ numere de tzoll) te costa ~500e.

oricum, multa bafta dc mergi :)

care ar fi ultimul pret?

apropo zice cineva ca motorul era busit, dar nu cred la cum arata masina

oricum frumoasa masina

bafta la vanzare .

Link to comment
Share on other sites

cred ca plec in germania

multumesc frumos pentru oferte

sincer ma indoiesc sa o sa ajungi in tara pana in 7500e, cu un seria 3 din 2002 incoace (e46 facelift) si care sa fie si OK masina. de obicei masinile ce sunt duse de afara si le vezi la la preturi (suspect de) mici in piata (mai mici ca si in germania chiar!) sunt fie cu km f multi fie au fost lovite si reparate...altfel nici nu s-ar explica cum pot fi mai ieftine decat chiar in Germania in conditiile in care doar drumul pana acolo (+ numere de tzoll) te costa ~500e.

oricum, multa bafta dc mergi :twoup:

care ar fi ultimul pret?

apropo zice cineva ca motorul era busit, dar nu cred la cum arata masina

oricum frumoasa masina

bafta la vanzare .

 

nici vorba de asa ceva la masina mea..chiar o mai scris cineva ca semana masina cu a mea si m-am cam ofticat..adica nah..o fi fost un bmw albastru cu motor busit candva pe acest forum dar cu siguranta NU masina mea! de altfel, numarul masinii mele nu e f greu de tinut minte :)

..te poti uita acum pe postul meusa vezi ultimul pret (7200 euro) pentru saptamana aceasta doar (inclusiv Duminica) pt ca eu Luni plec in State pt 6 saptamani si masina sta degeaba..oricum, daca nu o vand pana plec atunci probabil ca o sa incerc sa o mai vand doar dupa mijlocul lui iunie pt ca planuiesc sa merg in concediu cu ea (chiar si asta poate sta drept dovada ca masina e in stare f buna ca altfel nu m-as gandi sa merg pana in Italia si inapoi cu ea :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.