Jump to content

Cumpar e90 sau e60 minim 2005.


KIP

Recommended Posts

Asa cum scrie in titlu, doresc sa cumpar e60 sau e90 doar variantele 320d, 525d sau 530d, an fabricatie minim 2005. In principiu as prefera cutia automata, dar nu as refuza pana la urma nici cutia manuala, daca masina e buna.

 

Dotari: climatronic, senzori ploaie/lumini, cat mau multe airbag-uri, xenon, pilot automat, navigatie, computer bord, etc.

 

Km: cat mai putini, evident, dar pana in 150.000.

 

Suma disponibila: in jur de 13.000 euro.

 

Am pus anunt aici in speranta de a gasi o masina cunoscuta, sa elimin astfel, cat mai mul cu putinta,riscul unei tepe.

 

Astept ofertele voastre aici sau la tel: 0769.602.410

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Aaaa.. de asta ma rugai tu sa pun un pret pe masina mea...poate iti convenea..am inteles...

Pai eu sa o iau in 27.000EUR si tu sa mi-o cumperi in maxim 13.000EUR??? Sa fii tu sanatos, si cu limba romana bine inteleasa...Iti eram dator de putin mai devreme cu un comentariu :)

Link to comment
Share on other sites

Daca te intereseaza un BMW 325 Xi model E90 fabricatie 11/2005 si are in acest moment 68.000km , iar specificatiile sunt urmatoarele:

CUTIE STEPTRONIC; X DRIVE; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 10 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON ADAPTIV; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; SENZORI PARCARE & PLOAIE, SCAUNE SPORT PIELE LEMON, ELECTRICE CU MEMORIE, INCALZITE, JANTE ALIAJ M 18, JANTE 16 IARNA, PACHET AERODINAMIC M, ALARMA, 325xi, 4x4.

Mai sunt si multe alte optionale: perdelute luneta + geamuri usi spate, kit Ipod, Black line, roti iarna, etc cumparate si montate tot AB ca si toata mentenanta de pana azi evidentiata in caietul de service.

PRET: 17.000 EURO

Link to comment
Share on other sites

Aaaa.. de asta ma rugai tu sa pun un pret pe masina mea...poate iti convenea..am inteles...

Pai eu sa o iau in 27.000EUR si tu sa mi-o cumperi in maxim 13.000EUR??? Sa fii tu sanatos, si cu limba romana bine inteleasa...Iti eram dator de putin mai devreme cu un comentariu :)

 

Vezi tu undeva in titlul topic-ului meu trecut modelul 318d ?

 

Nu te rugam nimic, pe 318d nu as da nici 10.000. Incercam sa-ti dau un sfat, dar, stii cum e cu fudulia !

 

Oricum, ai luat-o la pret bun, sigur o dai cu 25.000. :)

 

 

 

Daca te intereseaza un BMW 325 Xi model E90 fabricatie 11/2005 si are in acest moment 68.000km , iar specificatiile sunt urmatoarele:

CUTIE STEPTRONIC; X DRIVE; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 10 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON ADAPTIV; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; SENZORI PARCARE & PLOAIE, SCAUNE SPORT PIELE LEMON, ELECTRICE CU MEMORIE, INCALZITE, JANTE ALIAJ M 18, JANTE 16 IARNA, PACHET AERODINAMIC M, ALARMA, 325xi, 4x4.

Mai sunt si multe alte optionale: perdelute luneta + geamuri usi spate, kit Ipod, Black line, roti iarna, etc cumparate si montate tot AB ca si toata mentenanta de pana azi evidentiata in caietul de service.

PRET: 17.000 EURO

 

Nu.

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

si mai buna :twoup:

 

 

Buey, adica ce vrei sa spui ? Vrei sa-mi dai o masina nebuna ? :)

 

Si mie mi-a parut rau cand am dat-o pe a mea. De dimineata cand m-am trezit chiar m-am uitat in curte dupa ea. Se formase un gest reflex ! :)

 

Serios, acum, nu e cu suparare daca te-ai razgandit, dar vreau sa-mi spui doar, ca sa stiu ce fac mai departe. Adica, nu am mai cautat si nici nu am fost sa vad alta dupa ce am vazut-o azi pe a ta. Am incheiat "cumparaturile", cum s-ar zice.

Link to comment
Share on other sites

Eu am vazut ca esti hotarat si serios, dar linistit nu pot sa stau ! Cel putin, pana ma suni maine sa vin sa o iau ! :)

 

Bag alto 55, cum sa nu ! Posibil, in viitorul apropiat, sa-i bag si un cip-cirip... :)

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesc sanatos ! :)

 

Masina am luat-o azi si nu pot decat sa spun ca e perfecta, mai mult decat super ingrijita, iar @trafic2k e un baiat de nota zece, serios si de cuvant. Va doresc tuturor sa cumparati masini la fel de ingrijite si intretinute !

 

Apropos, @trafic, cum ai reusit nene sa pastrezi oglinzile pe masina pana acum, asa neinscriptionate sau fara antifurt ?

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Saptamana trecuta a scos-o din service ca a fost dauna totala. Din cauza aia are si oglinzile

 

Stiam asta, dar nu am facut legatura cu oglinzile ! :)

 

 

Asta mi-a fost norocul :) sper sa se transmita....:(

 

Doamne ajuta ! :twoup:

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.