Jump to content

Vand Bmw-320D-E90-163cp


narcis_adi

Recommended Posts

MOTOR CU NORMA DE POLUARE EURO 4 + FILTRU PARTICULE

CUTIE MANUALA 6+1 TREPTE

DOTARI:

4 GEAMURI ELECTRICE

SCAUNE SPORT,INCALZITE,REGLAJ ELECTRIC LOMBAR

OGLINZI ELECTRICE,HELIOMATE INCALZITE SI RABATABILE ELECTRIC

OGLINDA RETROVIZOARE CU SENZOR ANTIORBIRE

SISTEM DE 10 DIFUZOARE HI-FI

INTRARE AUX-IN PENTRU SURSA AUDIO EXTERNA

SENZORI : PLOAIE ,LUMINI,PRESIUNE ROTI

FARURI CU XENON +ANGEL EYES

SPALATOR FARURI

PROIECTOARE

CLIMA

SISTEM DE NAVIGATIE PROFESIONAL

CAR KIT

PARKTRONIC

COTIERA PIELE CU REFRIGERARE AJUSTABILA INDIVIDUAL(SOFER+PASAGER)

VOLAN PIELE MULTIFUNCTIONAL

CAUCIUCURI NOI(GARANTIE)+4 CAUCIUCURI RUN-FLAT

UNIC PROPIETAR IN RO(INMATRICULATA IN ROMANIA NOV 2008)

KM:140000

PRET:15300 Negociabil

post-8546-1268328064_thumb.jpg

post-8546-1268328084_thumb.jpg

post-8546-1268328152_thumb.jpg

post-8546-1268328175_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu te supara dar e cam scump. daca avea piele se justifica cat de cat pretul.

cumparatorii se mai uita si la starea masinii, nu doar la piele. nu toti cauta scursuri de e90 la 10-12 mii. iar daca nu are piele, are destule dotari generoase pe ea, pe cind una cu piele poate nu are nici jumatate din dotari. nu cred ca-l durea asa tare buzunarul sa dea 800-1000e sa-si puna o piele profesionala, daca vroia.

 

nu mai fi rau :) un proprietar care-si permite sa puna cauciucuri noi pe masina, isi permita sa intretina si masina cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Adica daca asta s-ar vinde la 12000 rezulta ca e o scursura ? :)

rezulta in opinia mea. din moment ce se vind e46 la 10-12 mii, ar fi foarte dubios ca un e90 sa fie la acelasi pret. eu unul n-as suna pentru un e90 sau e60 la pret dubios. in romania nu exista chilipiruri, doar tepe :)

Link to comment
Share on other sites

Adica daca asta s-ar vinde la 12000 rezulta ca e o scursura ? :)

rezulta in opinia mea. din moment ce se vind e46 la 10-12 mii, ar fi foarte dubios ca un e90 sa fie la acelasi pret. eu unul n-as suna pentru un e90 sau e60 la pret dubios. in romania nu exista chilipiruri, doar tepe :)

 

exagerezi . In opinia mea!

Link to comment
Share on other sites

e90 sunt buluc la 12 mii, si in stare ok, nu tepe....asa ca 15 mii mi s pare uauauiua...

 

 

sunt convins ca daca are un client serios va negocia substantial . Dar multi pun doar intrebari aiurea . Cat costa real va afla cel care va fi cu adevarat interesat sa o cumpere .

Link to comment
Share on other sites

Variante cu A4 nu,multumesc!(nu pt ca nu cunosc starea masinii,daca ar fi cel putin ca a mea de buna poate(dar schimb cu BMW nu cu Audi) ,dar vreau cash)

Pretul este discutabil,dar pt cineva care e interesat sa cumpere nu sa faca conversatie.

Multumesc,

Zi buna!

Edited by narcis_adi
Link to comment
Share on other sites

dacĂŁ se cer 13000 euro pe un e46, nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ se Âşi vinde. la fel Âşi la e90.

on: maºina e miºto ºi are ºi dotãri peste medie. baftã la vânzare.

Multam fain Bogdan,masina e foarte buna(o vand ca familia se mareste si vreau un X), cu dotari decente (spun eu) si referitor la pret am facut o medie la cele de pe autovit(dotari ,an,stare )luand in calcul si negocierea care e normala si am ajuns la pretul asta!

Seara buna!

 

dacĂŁ se cer 13000 euro pe un e46, nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ se Âşi vinde. la fel Âşi la e90.

on: maºina e miºto ºi are ºi dotãri peste medie. baftã la vânzare.

Multam fain Bogdan,masina e foarte buna(o vand ca familia se mareste si vreau un X), cu dotari decente (spun eu) si referitor la pret am facut o medie la cele de pe autovit(dotari ,an,stare )luand in calcul si negocierea care e normala si am ajuns la pretul asta!

Seara buna!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.