Jump to content

FARURI ANGEL EYES AFTERMARKET


andrei_ghi

Recommended Posts

daca da erori doar la angel fa-mi un pret si te scap de ele pt ca eu am sifonat un pic masina si am nevoie de un far dar le iau pe amandoua

au cumva si lupa???

Da au lupa:) O sa le fac deseara cand plec de la birou o poza si le postez maine sa le vezi :twoup: ..

Sincer dupa cate am citit ..si dupa cate am auzit ..mi-e si frica naibi sa nu le pun si sa fac alte boacane sa ma trezesc ca pe langa faptu ca mi-am luat teapa cu ele ...mai tre sa mai si bag bani in masina

Link to comment
Share on other sites

daca da erori doar la angel fa-mi un pret si te scap de ele pt ca eu am sifonat un pic masina si am nevoie de un far dar le iau pe amandoua

au cumva si lupa???

Da au lupa:) O sa le fac deseara cand plec de la birou o poza si le postez maine sa le vezi :twoup: ..

Sincer dupa cate am citit ..si dupa cate am auzit ..mi-e si frica naibi sa nu le pun si sa fac alte boacane sa ma trezesc ca pe langa faptu ca mi-am luat teapa cu ele ...mai tre sa mai si bag bani in masina

Link to comment
Share on other sites

Si ce ai auzit ca se pote intampla ca mare lucru nu poate sa se intample in cel mai rau caz se se topeasca cred (precum triplele)

Sincer am fost pe la cativa electricien prin tg-jiu .. unu mi-a zis ca se poate sa-mi arda computeru de bord .. altu ca sunt sanse sa-mi arda instalatia ...unu pe la pitesti mi-a zis ca a pus genu ala de faruri tot pe un e90 si ca dupa 2 zile ia aparut aluia pe bord ceva de genu ca tre sa ia masina pe platforma .... acuma sincer nu stiu ce sa zic .. ori nu a avut chef sa se apuce ca avea omu mult de munca ..ori mai stiu eu ce :twoup: .

Apoi m-am uitat pe Ebay si am gasit accelasi model de faruri ..doar ca acolo specificau baieti ca merg fara probleme la modelele dupa 2006 ..al meu e 2005

Link to comment
Share on other sites

dupa mintea mea mica si neputinciosa cred ca spun numai prostii deoarece tu initial ai schimbat doar cerculetele care cred ca sunt cu led de aceea da eroare de bec ars dar initial becurile sunt aceleasi care a venit masina din fabrica Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

dupa mintea mea mica si neputinciosa cred ca spun numai prostii deoarece tu initial ai schimbat doar cerculetele care cred ca sunt cu led de aceea da eroare de bec ars dar initial becurile sunt aceleasi care a venit masina din fabrica

Exact asa gandesc si eu ...dar puii mei .. cand ii vezi cu cata seriozitate iti spun si cat de convingatori sun .. chiar incepi sa crezi ca au dreptate

Si apoi sincer mana nici nu se arde cu nenea bases sa-mi permit sa mi se intample ceva nasol la masina doar pt un simplu moft

Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca sunt arproape nefolosite

bine fa o poza cu mai multi pixeli si daca sunt ok le cumpar

Farurile alea nu au facut decat 3 km :twoup:)) de la mine de la garaj .. la electrician cand a incercat sa-mi puna niste rezistente pe firele de poziti ..apoi le-am dat jos .. si de atunci fac plaja pe balcon :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu as schimba farurile cu unele ...tuning!! Ca sunt fabricate de Dectane, FK sau altii, tot nu se ridica la nivelul celor originale! Nu vor lumina niciodata la fel cu cele de origine! Si, ASTA e primul lor rol. Apoi vine ...designul!

In fine, fiecare face cum crede, dar EU nu as schimba cu asa ceva!!

Link to comment
Share on other sites

ok astept pozele

multumesc

scuza-ma ce te deran zes dar ai facut pozele ??

Nu am apucat pt ca am fost plecat la timisoara ..si abea azi am venit ..O sa ma duc mai tarziu acasa si o sa le fac poze sa le postez .

Scuza-ma pt intarziere

nui nimic stai linistit

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

Presupun ca trebuie sa cumpar 2 .. NU ? Chiar nu ma pricep ..si sincer am un job atat de timpit , incat nici nu prea am timp:)

Sti cumva vre-o firma sau un site in romania care comercializeaza anulatoare de genu asta ? Fac cinste :) :twoup:

 

decat sa le vinzi la jumatate de pret, mai bine incearca sa iti iei niste leduri klumea

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=91859&pid=1298915&st=0entry1298915

Link to comment
Share on other sites

decat sa le vinzi la jumatate de pret, mai bine incearca sa iti iei niste leduri klumea

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=91859&pid=1298915&st=0entry1298915

La varianta asta nu m-am gandit sa scot cerculetele din farurile alea si sa cumpar altele separat .... ideea e ... dupa ce-ti iei teapa de 20 de mil mai ai incredere sa cumperi ? tinand cont ca cei de la kitxenon mi-au inchis telefonu in nas ?

Link to comment
Share on other sites

<!--quoteo(post=1355228:date=7/Feb/2011, 17:36:name=ionut1985)--><div class='quotetop'>QUOTE (ionut1985 @ 7/Feb/2011, 17:36) <a href="index.php?act=findpost&pid=1355228"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->si am inteles ca ai un singur droser ???

bun zi-mi un pret sa am timp de gandire si un nr de tel<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Pai ele sunt 299 E .. ti le dau la 160 E

0767725187

In sfarsit am reusit sa ajung acasa sa le fac poza .. abea la ora asta m-am intors de la bucuresti .

Deci cam asa arata farurile, numai ca va trebui sa le dai un pic pic polis ca a pus Vita de maica-mea niste cuti de carton pe ele ..si sau frecat putin de cartonu ala

post-37012-0-73506100-1297361792_thumb.jpg

post-37012-0-66068900-1297361813_thumb.jpg

post-37012-0-34961100-1297361835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Deci cam asa arata farurile, numai ca va trebui sa le dai un pic pic polis ca a pus Vita de maica-mea niste cuti de carton pe ele ..si sau frecat putin de cartonu ala

:twoup: :) :) macar e cu v mare . Esti culmea pt putin polish pui femeii copite :twoup: mai bine-i spuneai fulga

Edited by Myx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:) :) :twoup: macar e cu v mare . Esti culmea pt putin polish pui femeii copite :twoup: mai bine-i spuneai fulga

e acuma na ... pai sa nu te apuce crizele cand ajungi acasa si vezi ca lucrurile tale nu mai sunt asa cum erau :twoup:

Da oare chiar nu exista in ROMANIA asta a noastra un Electrician care sa nu dea din coltz in coltz , si sa-ti zica .. DA frate hai la mine ca ti le fac eu .. La toti care am fost , am auzit acceleasi lucri ..ca o fi , ca o pati , ca sa vezi si sa nu vezi ... ca iti trebuie aia ..ca tre sa cumperi aia .. Oare chiar sa nu avem un service specializat numai pe chesti de genu asta ? pt ca eu sincer as face drum si pana la iasi daca as sti ca acolo mi le poate face cineva :twoup:)))

Oricum RUSINE KITXENON pt tepele care le dai

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.