Jump to content

Cumpar jante pe 17" pentru E60


Recommended Posts

Salutare,

 

A venit primavara si odata cu ea trebuie sa-mi schimb jantele si cauciucurile de iarna. Asadar, sunt interesat de cumpararea unor jante ORIGINALE pe 17" pentru un E60 (530xd facelift, 2007), eventual cu tot cu cauciucuri de vara 225/50/R17. Mentionez ca jantele trebuie sa se potriveasca pe cauciucuri 225/50/R17. Rog NU postati daca aveti alte dimensiuni de jante.

 

Multumesc anticipat pentru oferte,

 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Modelul asta cu cauciucuri RFT 225/50/17 (2 bune, 2 mai merg) - 750E

 

Nu sunt zgariate, lovite, vopsite ....

 

 

Mersi de oferta GekZ. Jantele sunt ok, insa daca as fi vrut ca si cauciucurile toate sa fie bune. Fa-mi un pret te rog doar pentru jante in cazul in care le vinzi fara anvelope.

 

PS: Sigur nu sunt zgariate jantele (mi se pare ca vad o zgarietura/stersatura pe una din ele).

 

Multumesc inca o data si astept un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Am impresia ca modelul dorit de tine nu se gaseste pe 17. S-ar putea sa ma insel.

 

 

Posibil, nu stiu, insa daca are cineva modelul de mai sus pe 18", il iau chiar daca e pe 18", pentru ca imi place mult.

 

 

Apropos, am mai vazut un model de janta interesanta, se numeste "Styling 124" din cate am vazut. Imaginea mai jos:

post-10704-1269026159_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Modelul asta cu cauciucuri RFT 225/50/17 (2 bune, 2 mai merg) - 750E

 

Nu sunt zgariate, lovite, vopsite ....

 

 

Mersi de oferta GekZ. Jantele sunt ok, insa daca as fi vrut ca si cauciucurile toate sa fie bune. Fa-mi un pret te rog doar pentru jante in cazul in care le vinzi fara anvelope.

 

PS: Sigur nu sunt zgariate jantele (mi se pare ca vad o zgarietura/stersatura pe una din ele).

 

Multumesc inca o data si astept un raspuns.

 

Nu-s zgariate. Este praf.:) M-am razgandit. Nu le mai dau. Tocmai mi-am luat 2 gume (ca cele de pe ele) de pe Ebay din 09 cu 100 E / 6 mm profil.

Link to comment
Share on other sites

Modelul asta cu cauciucuri RFT 225/50/17 (2 bune, 2 mai merg) - 750E

 

Nu sunt zgariate, lovite, vopsite ....

 

 

Mersi de oferta GekZ. Jantele sunt ok, insa daca as fi vrut ca si cauciucurile toate sa fie bune. Fa-mi un pret te rog doar pentru jante in cazul in care le vinzi fara anvelope.

 

PS: Sigur nu sunt zgariate jantele (mi se pare ca vad o zgarietura/stersatura pe una din ele).

 

Multumesc inca o data si astept un raspuns.

 

Nu-s zgariate. Este praf.:) M-am razgandit. Nu le mai dau. Tocmai mi-am luat 2 gume (ca cele de pe ele) de pe Ebay din 09 cu 100 E / 6 mm profil.

 

 

Le-ai luat bine la 100 de euro. Sa le stapanesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

 

Tocmai vazusem topicul ala, insa nu e nimic pentru xd, respectiv ET 43. In plus, m-am cam hotarat la ce gen de jante vreau, sunt cele pe care le ai tu (Styling 138). Daca te-ai razgandit si inca mai vrei sa le dai, da-mi te rog un semn (nu stiu insa ce ET au ale tale, adica daca sunt sau nu pt. xdrive).

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.