Jump to content

- BMW - 325CI - Cabrio - M Pack - Negru - 2002 -


kez86

Recommended Posts

Salutare,

 

Precizez de la bun inceput ca este masina unui amic.

Va pot raspunde la intrebari in masura in care cunosc raspunsurile.

Pentru detalii amanuntite despre masina va rog sa il contactati pe proprietar telefonic!

 

Dupa cum scrie si in titlu se vinde:

 

BMW 325 CI Cabrio

 

2494 cmÂł - 192CP

An: 06.2002

Culoare: Negru

164.000km

Xenon

DSC

Senzori parcare spate

M-pack de fabrica, Evacuare Remus, Bara stabilizatoare D&W achizitionata si montata in Germania, Climatronic, Piele, Scaune electrice cu memorii sport, scaune incalzite, volan sport cu comenzi, pilot automat, magazie 6cd, Harman / Kardon sound sistem, interioor trim carbon, windshot, masina este pregatita pentru Hardtop

Anvelope de iarna Nokian, Anvelope vara Continental SportContact3

Bascule fata noi Lemforder

Bielete de directie + frane fata spate EBC noi

Folie geamuri fumurie omologata RAR

Alarma Viper cu pager

 

Masina a fost achizitionata din Germania in vara 2008

Primul proprietar in Romania.

 

Pret: 13.000 EURO

 

ADRIAN: 0762.69.83.32

 

Poze aici !

http://s806.photobucket.com/albums/yy346/t...5ci%20-%202002/

Edited by kez86
Link to comment
Share on other sites

Bine dotata, puternica, frumosa, ce sa mai... foarte tare!

Bafta la vanzare.

 

 

LE: Singurul lucru care nu imi place: evacuarea finala.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

@drako - se vinde de nevoie... trebuie sa isi ia ceva mare urgent. trebuie sa nasca sotia. pretul pe Germania este de la 14.000 euro in sus. la achizitie a facut 18.000 euro masina

@r0n1n - era in proiect sa o schimbe dar situatia nu mai permite. oricum suna super bine si nu e "chiftea"

@pole - nu

Edited by kez86
Link to comment
Share on other sites

14000 in sus ???? in care germania???? :) :twoup: sa fim seriosi. oricum , bafta si asa zici ca vrea sa o vanda cat mai repede. :)

 

 

in "RFG" ... ar trebui sa se deschida chat room iarasi... va rog sa nu mai comentati pe langa... doar cei interesati..merci.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

 

Schimb l-ar interesa pe amicul tau?

Am un sedan 2.2 m packet, care probabil s-ar vinde mai usor. Plus diferenta din partea mea, ofc.

 

 

pai, o descriere, niste poze. cateva detalii.

asteptam

Link to comment
Share on other sites

Ok.

 

Detalii despre masina mea: Motor 2.2 in mintile lui, merge impecabil. Intretinuta numai cu consumabile originale, schimburi facute la timp, curatata si intretinuta in fiecare saptamana. Masina are 220 000 km acuma, insa nu ii arata. Puteam sa ii dau inapoi, insa nu sunt genul. Oricum, nu sunt exagerat de multi km pentru un 6 cil.

 

Masina avea volan sport, cel cu spitele de jos impartite, acum are volan M cu comenzi, functionale. Are OBC, pachet shadowline, m-pack din fabrica(M1 exterior, suspensii, interior sport), am schimbat cd-ul cu unul mai nou, din 2003 ca sa pot pune un DMC, pentru a putea asculta melodii de pe card(mp3). Anvelope ContinentalSportContact, dimensiunile standard(225/45 si 245/40/17), stare foarte buna.

 

Uite pozele, in caz ca mai prezinta interes:

 

http://s109.photobucket.com/albums/n68/vld_48/BMW%20320i/

 

 

Vlad.

 

 

 

Le: urmele din parcare ... nu sunt ale mele.

Edited by vl4d
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.