Jump to content

Vand M3


Ady 3

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
care e ultimul pret si vreau sa vad poze cu masina

Daca vrei poti vedea masina in realitate dar nu stiu de unde esti.....

Da-mi o adresa de e-mail ca sa iti pot trimite poze si fac maine si iti trimit.

Niste poze aici :http://www.autovit.ro/vs2cautaauto.php?subcategorie=100&caroserie=0&Marca=3&Model=43&An=&Carburant=0&PMin=&PMax=&moneda=E&Putere=&judet=0&automata=0&airbaguri=0&supl=&OOrdine=Pret&categorie=1&sens=DESC&Submit=++++Cauta+%21+++

Edited by Ady 3
Link to comment
Share on other sites

in 2 luni o lasi la 25000. cine crezi ca ia o masina la care ai lasat deja 8000 euro. daca ai stii cum e masina si cat ai ingrijit o nu scadeai mai mult de 500. deja la 8000 in minus am indoieli. si nu numai eu cred ca toti cei care au idee de negocieri nu neaparat de masini. bafta la zanzare dar fii atent in acelasi timp ce detalii dai si cum decurge tot ca lumea nu prea se mai inteapa asa usor.
Link to comment
Share on other sites

in 2 luni o lasi la 25000. cine crezi ca ia o masina la care ai lasat deja 8000 euro. daca ai stii cum e masina si cat ai ingrijit o nu scadeai mai mult de 500. deja la 8000 in minus am indoieli. si nu numai eu cred ca toti cei care au idee de negocieri nu neaparat de masini. bafta la zanzare dar fii atent in acelasi timp ce detalii dai si cum decurge tot ca lumea nu prea se mai inteapa asa usor.

Ce naiba vii aici cu comentarii off topic rog moderatorii sa-si faca treaba ai o parere e treaba ta nu ti-am cerut-o si nu ma intereseaza e treaba mea ce fac eu si fac cum vreau eu .

Rog moderatorii sa stearga reply-ul colegului si al meu .

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

in 2 luni o lasi la 25000. cine crezi ca ia o masina la care ai lasat deja 8000 euro. daca ai stii cum e masina si cat ai ingrijit o nu scadeai mai mult de 500. deja la 8000 in minus am indoieli. si nu numai eu cred ca toti cei care au idee de negocieri nu neaparat de masini. bafta la zanzare dar fii atent in acelasi timp ce detalii dai si cum decurge tot ca lumea nu prea se mai inteapa asa usor.

din pacate pretul deesi e justificat nu sunt ff multi care si-l permit, de aceea lasa la pret poate poate vine un client care sa aprecieze o masina intretinuta.Eu la o Mazda B2500 deesi masina era ok am lasat 3k euro in 4 luni numai sa scap odata de ea,si bine am facut...acum vine un X :blink: te oftici de pret dar momentan parca nu se vand anumite masini care MERITA (parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.