Jump to content

Vand urgent 525IX HighLine!


adi.dima

Recommended Posts

Vand urgent 525IX HighLine!!!! 4200e neg pt Cateva zile pana nu se da ce vreau sa-mi iau in schimb...

0757.057.557 / 0764.409.536

 

525 IX E34, au fost 9000 de bucati, si 5000 de interioare HighLine.

Masina are 200.000km, an 1991, 2500cmc, 200cp, 4x4, un singur proprietar timp de 13 ani.

A avut vopseaua originala pana anul trecut cand am facut-o neagra mat (mi-a dat cineva cu un agent care mi-a umflat lacul pe o parte).

 

--> TOATA articulatia fata si bucsaraia spate noua (am facturi in mare parte de la bavaria). Burdufe noi planetare fata.

 

-angeleyes de la depo cu sticla clara

-stopuri HELLA smoked

-jante ALPINA pe 18

-spoiler fata BBS

-semnale fumurii pe fata (nu apar in poze)

-suspensie sport fata/spate, reglabila pe inaltime pe fata (nu era coborata in poze)

-proiectoare HELLA smoked

-geamuri electrice

-oglinzi electrice heliomate

-folie autorizata fata spate

-parbriz nou cu parasolar (are doua saptamani)

-finala noua

-blocant hidraulic spate

-cilindru ambreiaj nou

-vasc nou

 

INTERIOR:

 

-piele de bizon

-full electric

-incalzit fata/spate

-reglaj lombar fata

-frigider in bancheta din spate

-consola centrala spate cu suport de pahare

-masute de mahon luminate

-suport de picioare spate

-volan ALPINA

-schimbator ALPINA

-inele cromate bord

-OBC mare

-CD player ALPINE, difuzoare DLS fata/ JBL gto spate

etc..

 

 

 

sper sa nu se considere up tinand cont ca am bagat anuntul acum 3 minute dar a trebuit sa fac curat prin atasamente ca sa mai pot uploada poze pentru a-mi termina anuntul.

 

 

Edited by adi.dima
Link to comment
Share on other sites

da, singura problema a masinii este ca nu are radiator intreg de AC, d-aia nici nu l-am mentionat in post. Aveam si o curea noua pe care o luasem anul trecut... Doar rotile, interiorul si spoilerul fata fac 2000 de euro!!!! articulatia fata a fost pe undeva pe la 30 de milioane de la bavaria, mai am inca facturile... nu o dadeam la pretul asta dar am mare nevoie de suma asta acum.

Consola spate nu este inca imbracata in piele pentru ca am scurtat-o. Am pielea originala care este identica cu cea de pe scaune, tot de bizon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
dar cum e proprietar unic de 13 ani cand tu ai 21? sau asa deduc din profil. nu vreau sa fiu rautacios dar explica-mi si mie te rog...

ofer 12000 ron

 

Da ai citit de te-ai rupt.

 

El scrie asa : " Masina are 200.000km, an 1991, 2500cmc, 200cp, 4x4, un singur proprietar timp de 13 ani."

 

 

Adica in istoria ei , masina a fost 13 ani la un singur proprietar. Dar asta nu inseamna ca a fost a lui timp de 13 ani.

Probabil primul proprietar a avut din 1991 pana in 2004 .

 

El poate o are de 2-3 ani ... sau poate de 1 luna ...

Ozzy buna ! :twoup:

Edited by dangrig
Link to comment
Share on other sites

Ca sa mai updatez putin postul si sa clarific cateva lucruri.. Prima inmatriculare a masinii a fost in 1995 de cand si este in tara.Eu am luat-o in martie 2008 si am trecut-o pe numele meu in mai 2008.

Dupa cum am spus si in anunt, era valabil cateva zile la banii aia, ratandu-mi combintia pe care am vrut sa o fac nu am mai dat up..

Masina ramane in continuare la vanzare dar la pretul de 4800 de euro completa sau 4000 fara jantele pe 18 (cu cele originale din poza) si fara woofer+statie

 

Accept si variante cu dieseluri inmatriculate la 5000 de euro sau impreuna cu o Yamaha Royale Venture XVZ13TD in 7500/8000 de euro:

Yamaha- 1300cmc, 100cp, V4.

-radio casetofon + 4difuzoare + magazie de CD-uri (de fabrica)

-computer de bord

-pilot automat

-suspensie pneumatica reglabila electric (are compresor propriu)

-parbriz nou

-membrane carburatoare noi

-garnituri motor noi

etc

 

Caut sa le dau pe amandoua pentru ca vreau un pick-up sau offroad: Navara/L200/Patrol/Pajero etc

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.