Jump to content

Cumpar modul radio SH


Recommended Posts

Am incercat sa ma uit sa vad daca scrie pe el ceva si nu am vazut nimic.

Chestia sta in felul urmator... Incepuse sa se intrerupa si l-am dus la un electronist bun care mi-a zis ca are placuta cu circuitele de intrare capsata si nu poate umbla la el ca e de unica folosinta.

Am incercat eu cu spray de contacte sau cum se numeste spray-ul ala, i-am si legat strans mufa cu niste soricei sa nu se mai miste de acolo si degeaba... tot se intrerupe, merge cand vrea el.

Modelul masinii este asta CF62153 poate stiti voi ce modele de module radio se faceau pt anu ala.

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa ma uit sa vad daca scrie pe el ceva si nu am vazut nimic.

Chestia sta in felul urmator... Incepuse sa se intrerupa si l-am dus la un electronist bun care mi-a zis ca are placuta cu circuitele de intrare capsata si nu poate umbla la el ca e de unica folosinta.

Am incercat eu cu spray de contacte sau cum se numeste spray-ul ala, i-am si legat strans mufa cu niste soricei sa nu se mai miste de acolo si degeaba... tot se intrerupe, merge cand vrea el.

Modelul masinii este asta CF62153 poate stiti voi ce modele de module radio se faceau pt anu ala.

Dupa anul de fabricatie cred ca este BM 24 dar scrie pe modulul tau ce model este mai vezi odata acolo unde scrie mai multe coduri sau fa o poza si pune aici

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa-l mai dau jos ca l-am legat sa stea fixa mufa cu niste soricei si se intrerupe mai rar.

Este dispus in portbagaj pe aripa din stanga in spatele modulului tv...

Masina e din 2001 toamna, este un model de prefacelift fara modificari de caroserie, doar volanul este in 3 spite si este aproape full, fara senzori de ploaie de noapte si scaune electrice.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa-l mai dau jos ca l-am legat sa stea fixa mufa cu niste soricei si se intrerupe mai rar.

Este dispus in portbagaj pe aripa din stanga in spatele modulului tv...

Masina e din 2001 toamna, este un model de prefacelift fara modificari de caroserie, doar volanul este in 3 spite si este aproape full, fara senzori de ploaie de noapte si scaune electrice.

daca tu nu imi spui ce ai nevoie si ce model este eu nu pot ghici

Link to comment
Share on other sites

daca tu nu imi spui ce ai nevoie si ce model este eu nu pot ghici

Pai din cate vad sunt 2 modele de module. Daca le ai pe amandoua e perfect !!! Putem vedea pe loc care-mi trebuie in momentul cand il iau de la tine, asta daca ne intelegem.

Link to comment
Share on other sites

daca tu nu imi spui ce ai nevoie si ce model este eu nu pot ghici

Pai din cate vad sunt 2 modele de module. Daca le ai pe amandoua e perfect !!! Putem vedea pe loc care-mi trebuie in momentul cand il iau de la tine, asta daca ne intelegem.

Eu sint din Buc si tu din Ct si vi pina la Buc sa vezi ce model de modul ai?????

Link to comment
Share on other sites

Eu sint din Buc si tu din Ct si vi pina la Buc sa vezi ce model de modul ai?????

Pai daca ai ce-mi trebuie si la bani buni vin la Buc sa-l iau nu-i problem... Tu spune-mi daca le ai pe amandoua modelele si la ce bani dai bucata!

Link to comment
Share on other sites

Eu sint din Buc si tu din Ct si vi pina la Buc sa vezi ce model de modul ai?????

Pai daca ai ce-mi trebuie si la bani buni vin la Buc sa-l iau nu-i problem... Tu spune-mi daca le ai pe amandoua modelele si la ce bani dai bucata!

primul model de statie care cred ca ai tu costa 200e si modelul mai nou 350e

Link to comment
Share on other sites

sint neumblate,azi am vindut modelul mai scump cel de 350e,BM54

mai am doar BM24,

 

Am descoperit ca BM24 imi trebuie... Daca-l lasi la 150 il iau!

ti-l pot da la 700 lei,nici ca mine ,nici ca tine :twoup:

daca vrei suna-ma si ti-l trimit...725691059

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Am gasit un modul de inchidere centralizata de BMW nu stiu exact ce model acum o saptamana si ceva in orasul Baia-Mare si de atunci incerc cu disperare sa dau de urma proprietarului. Am cautat in anunturi,am dat anunt in piatza online am cautat pe forum-uri, peste tot pe unde era omeneste posibil si nu pot da de urma proprietarului.Mentionez ca am fost si la un dealer BMV si m-a luat cu bla bla-uri de gen informatiile despre clienti sunt confidentiale etc...sa o las acolo dar interesul era altul evident... Modulul are urmatoarele caracteristici tehnice in cazul in care ma poate ajuta cineva macar cu un sfat:

 

868 Mhz

Siemens VDO 5WKA 9125

Aproved by iDA for use in singapore DB 01752

BMW6986585 - 03

 

In cazul in care imi da cineva un sfat care sa ma ajute sa identific persoana care si-a pierdut cheia va rog sa scrieti un mail la adresa : botis_radu@yahoo.com sau sa sune pe numarul meu personal: 0747928255 (RADU).Va multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.